OEM номера
SEAT 191 422 803 · VW 191 422 803 · SEAT 191 422 803 A · VW 191 422 803 A · VW 191 422 803 C · SEAT 191 422 804 · VW 191 422 804 · SEAT 191 422 804 A · VW 191 422 804 A · VW 191 422 804 C · VW 191 422 821 · VW 357 422 807 C
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 01163 · FEBI BILSTEIN 01169 · BENDIX 040851B · OCAP 0583200 · OCAP 0593200 · OCAP 0603200 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.007 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.37.019 · TOPRAN 102 804 · TOPRAN 102 806 · LEMFÖRDER 10253 · LEMFÖRDER 10253 03 · LEMFÖRDER 10254 · LEMFÖRDER 10254 01 · ASHUKI by Palidium 103-889A · JP GROUP 1144402170 · JP GROUP 1144402179 · JP GROUP 1144402189 · PEX 12.05.300 · PEX 12.05.383 · ASHUKI by Palidium 163-889A · sbs 19015002310 · sbs 19015004753 · MAPCO 19860 · MAPCO 19861 · A.B.S. 240221 · A.B.S. 240253 · A.B.S. 240253 · A.B.S. 250148 · A.B.S. 250149 · LEMFÖRDER 25617 01 · LEMFÖRDER 29730 · LEMFÖRDER 29730 01 · FORMPART 2977007 · FORMPART 2977008 · SWAG 30 72 0035 · SWAG 30 72 0036 · SWAG 30 93 3907 · AUTOMEGA 304220803191A · AUTOMEGA 304220804191A · DEEZA 31837 · FEBI BILSTEIN 33907 · KAGER 41-0035 · KAGER 41-0342 · KAGER 41-0455 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300120 · KRAFT AUTOMOTIVE 4300130 · SPIDAN 46028
Совместимые автомобили
SEAT: CORDOBA (6K1, 6K2), IBIZA II (6K1), TOLEDO I (1L2) · VW: CORRADO (53I), GOLF II (19E, 1G1), JETTA II (19E, 1G2, 165)
Sisemine rooliots, roolivarras MEYLE 116 030 7138

| Артикул | 116 030 7138 |
| Бренд | MEYLE |
| Группа товаров | Sisemine rooliots, roolivarras |
| EAN | 4040074123270 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.71 kg |
| Installatsiooni pool | esisild vasakul |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Tootja piirang | TRW |
| Pikkus (mm) | 342 |
| vajaminev tükihulk | 2 |
| Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile |
| Keermemõõt 1 | M14x1, 5 |
| Keermemõõt 2 | M14x1, 5 |
| SEAT | 191 422 803 |
| VW | 191 422 803 |
| SEAT | 191 422 803 A |
| VW | 191 422 803 A |
| VW | 191 422 803 C |
| SEAT | 191 422 804 |
| VW | 191 422 804 |
| SEAT | 191 422 804 A |
| VW | 191 422 804 A |
| VW | 191 422 804 C |
| VW | 191 422 821 |
| VW | 357 422 807 C |
