Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

CHRYSLER 4423812 · DODGE 4423812 · DODGE 4423822

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 424 276 · BOSCH 0 986 424 892 · REMSA 0483.02 · LPR 05P454 · ATE 13.0460-8009.2 · ICER 141056 · ZIMMERMANN 21815.170.1 · TEXTAR 2181501 · METELLI 22-0289-0 · NK 229307 · ROADHOUSE 2483.02 · TRUSTING 298.0 · fri.tech. 298.0 · MGA 348 · A.B.S. 38522 · VALEO 540796 · BENDIX 571514 · BENDIX 571514B · JURID 571514D · JURID 571514J · JURID 571514J-AS · STOP 571514S · VALEO 598600 · GIRLING 6111575 · FMSI-VERBAND 7404A-D522 · HELLA PAGID 8DB 355 008-211 · OPTIMAL 9937 · GALFER B1G120-50732 · FTE BL1429U2 · OPTIMAL BP-09937 · BENDIX Braking BPD1847 · NECTO FD6606A · FERODO FDB977 · TRW GDB1157 · DELPHI LP891 · MINTEX MDB1718 · BREMBO P 11 007 · BREMBO P11007N · WOKING P5833.02 · JAPANPARTS PA-060AF · Brake ENGINEERING PA1224 · APEC PAD1002 · HELLA PAGID T1129 · WAGNER WBP21815A · E.T.F. 12-0629 · BOSCH 0 986 424 892 · Technika 01122 · KAWE 0483 02

Sobivad autod

CHRYSLER: DAYTONA Kupee, LE BARON Kabriolett, LE BARON Kupee, LE BARON Sedaan, SARATOGA · DODGE: CARAVAN, GRAND CARAVAN Mini Passenger Van, GRAND CARAVAN Mini Passenger Van · PLYMOUTH: VOYAGER / GRAND VOYAGER

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur FERODO FDB977

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur FERODO FDB977
ArtikkelFDB977
KaubamärkFERODO
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN5016687062977
PäritoluriikIndia
Kaal1.996 kg
Jämedus/Tugevus (mm)18, 3
KontrolltähistusR90 Homologated
Laius (mm)165
Kõrgus (mm)61
Kaal (kg)2, 26
Kulumisnäidikute arv [ühe telje kohta]2
Kõrgus 1 (mm)63
Hulk telje kohta4
Kulumishoiatus kontaktkoos akustilise kulumishoiatusega
Piirangutega toode/piirangu infoilma lisavarustuseta
PidurisüsteemKelsey-Hayes
Konteineri tüüpSahtel
Jämedus/Tugevus 1 (mm)16
WVA-number21815
WVA-number21816
WVA-number21817
pakendi pikkus [cm]21
pakendi laius [cm]12, 6
pakendi kõrgus [cm]7, 8
35.11€
Pole laos
1
CHRYSLER4423812
DODGE4423812
DODGE4423822
BOSCH0 986 424 276
BOSCH0 986 424 892
REMSA0483.02
LPR05P454
ATE13.0460-8009.2
ICER141056
ZIMMERMANN21815.170.1
TEXTAR2181501
METELLI22-0289-0
NK229307
ROADHOUSE2483.02
TRUSTING298.0
fri.tech.298.0
MGA348
A.B.S.38522
VALEO540796
BENDIX571514
BENDIX571514B
JURID571514D
JURID571514J
JURID571514J-AS
STOP571514S
VALEO598600
GIRLING6111575
FMSI-VERBAND7404A-D522
HELLA PAGID8DB 355 008-211
OPTIMAL9937
GALFERB1G120-50732
FTEBL1429U2
OPTIMALBP-09937
BENDIX BrakingBPD1847
NECTOFD6606A
FERODOFDB977
TRWGDB1157
DELPHILP891
MINTEXMDB1718
BREMBOP 11 007
BREMBOP11007N
WOKINGP5833.02
JAPANPARTSPA-060AF
Brake ENGINEERINGPA1224
APECPAD1002
HELLA PAGIDT1129
WAGNERWBP21815A
E.T.F.12-0629
BOSCH0 986 424 892
Technika01122
KAWE0483 02