Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1012870 · FORD 1093245 · MAZDA 1E03-18-300 · MAZDA 1E03-18-300B · MAZDA 1E04-18-300 · MAZDA 1E0418300B9R · FORD 96FB-10300-AA · FORD 96FB-10300-DA · FORD 96FB-10300-DC · FORD 96FB-10300-DD · FORD 96FB-10300-DE · FORD R89FB-10300-DC · FORD R96FB-10300-DD

Analoogid ja ühilduvad osad

SPIDAN 0005058 · DA SILVA 011198 · HELLA 011710121 · BOSCH 0123310023 · BOSCH 0123310048 · BOSCH 0123310050 · BOSCH 0123310054 · BOSCH 0123310055 · HELLA 012426421 · BOSCH 0986039510 · BOSCH 0986044880 · HC-Cargo 112404 · HC-Cargo 113447 · EUROTEC 12039510 · EUROTEC 12039510EU · EUROTEC 12044880 · EUROTEC 12044880EU · CTR 1245023 · REAL 20101302 · REAL 20101302BN · SANDO 2010203 · SANDO 2010203.0 · MESSMER 210244 · ERA 210244A · MESSMER 210244HQ · MESSMER 210244R · MESSMER 210418 · ERA 210418 · ERA 210418A · WAI 21224N · DRI 219135702 · ELSTOCK 28-2631 · AD KÜHNER 301087RI · AD KÜHNER 301552RI · Stark 321065 · Stark 3222143 · CEVAM 4042 · VALEO 437388 · VALEO 437518 · VALEO 443080 · CEVAM 4482 · RIDEX 4G0843 · RIDEX 4G0843R · RIDEX 4G1920 · RIDEX 4G1920R · MEAT & DORIA 5510207 · EAI 56569 · BV PSH 595.521.070

Sobivad autod

FORD: FIESTA IV (JA_, JB_), FIESTA Kaubik/mikrobuss (J5_, J3_), KA (RB_) · MAZDA: 121 III (JASM, JBSM)

Generaator CASCO CAL10203AS

Generaator CASCO CAL10203AS
ArtikkelCAL10203AS
KaubamärkCASCO
TootegruppGeneraator
EAN8058642076114
Kaal5.273 kg
Pinge [V]12
Generaator- laadevool [A]70
Tootja piirangBOSCH
Pistikuteostus-IDCPA0108
Ribide arv1
Rihmarattadkoos soonrihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu infokoos integreeritud seadistajaga
Keermeaukude arv1
Kinnitusaukude hulk4
TootjaFORD
138.39€
Varu on väike · 2
1
FORD1012870
FORD1093245
MAZDA1E03-18-300
MAZDA1E03-18-300B
MAZDA1E04-18-300
MAZDA1E0418300B9R
FORD96FB-10300-AA
FORD96FB-10300-DA
FORD96FB-10300-DC
FORD96FB-10300-DD
FORD96FB-10300-DE
FORDR89FB-10300-DC
FORDR96FB-10300-DD
SPIDAN0005058
DA SILVA011198
HELLA011710121
BOSCH0123310023
BOSCH0123310048
BOSCH0123310050
BOSCH0123310054
BOSCH0123310055
HELLA012426421
BOSCH0986039510
BOSCH0986044880
HC-Cargo112404
HC-Cargo113447
EUROTEC12039510
EUROTEC12039510EU
EUROTEC12044880
EUROTEC12044880EU
CTR1245023
REAL20101302
REAL20101302BN
SANDO2010203
SANDO2010203.0
MESSMER210244
ERA210244A
MESSMER210244HQ
MESSMER210244R
MESSMER210418
ERA210418
ERA210418A
WAI21224N
DRI219135702
ELSTOCK28-2631
AD KÜHNER301087RI
AD KÜHNER301552RI
Stark321065
Stark3222143
CEVAM4042
VALEO437388
VALEO437518
VALEO443080
CEVAM4482
RIDEX4G0843
RIDEX4G0843R
RIDEX4G1920
RIDEX4G1920R
MEAT & DORIA5510207
EAI56569
BV PSH595.521.070