Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1012870 · FORD 1108479 · MAZDA 1E03-18-300 · MAZDA 1E03-18-300B · MAZDA 1E04-18-300 · FORD 96FB-10300-AA · FORD 96FB-10300-DA · FORD 96FB-10300-DC · FORD 96FB-10300-DD · FORD 96FB-10300-DE

Analoogid ja ühilduvad osad

SPIDAN 0005058 · BOSCH 0123310023 · BOSCH 0123310048 · BOSCH 0123310054 · BOSCH 0123310055 · BOSCH 0986039510 · BOSCH 0986044880 · ALANKO 10442348 · ALANKO 10442964 · HOLGER CRISTIANSEN 112404 · HC-Cargo 113447 · EUROTEC 12039510 · EUROTEC 12044880 · VALEO 200170 · BOM-Prestolite 20110224 · ERA 210244A · ERA 210244R · ERA 210418 · ERA 210418A · DRI 219135702 · CEVAM 4042 · VALEO 437388 · VALEO 437518 · VALEO 443080 · CEVAM 4482 · NK 4899001 · RE-EX 501-01293 · BV PSH 595.509.070.010 · BV PSH 595.509.070.018 · BV PSH 595.509.070.215 · BV PSH 595.509.070.390 · BV PSH 595.521.070.010 · BV PSH 595.521.070.018 · VALEO 746094 · VALEO 746894 · PowerMax 89212378 · PowerMax 89213078 · HELLA 8EL 011 710-121 · HELLA 8EL 012 426-421 · HELLA 8EL737036-001 · HELLA 8EL737789-001 · FRIESEN 9039510 · FRIESEN 9044880 · PowerMax 9213078 · EDR 939510 · MAGNETI MARELLI 944390395100 · MAGNETI MARELLI 944390448800 · AS-PL A0197

Generaator ELSTOCK 28-2631

Artikkel28-2631
KaubamärkELSTOCK
TootegruppGeneraator
EAN5708114007377
Kaal5.41 kg
Pinge [V]12
Generaator- laadevool [A]70
Pistikuteostus-ID0230
Ribide arv6
Rihmarattad Ø (mm)54
KlemmM6
Pardajuhtmestiku teostussõidukitele koos 12V pardael.võrk
Ava läbimõõt 1 [mm]8
Netokaal [kg]5, 1
105.44€
Deposiit 4.04€
Saadavus 4
1
FORD1012870
FORD1108479
MAZDA1E03-18-300
MAZDA1E03-18-300B
MAZDA1E04-18-300
FORD96FB-10300-AA
FORD96FB-10300-DA
FORD96FB-10300-DC
FORD96FB-10300-DD
FORD96FB-10300-DE
SPIDAN0005058
BOSCH0123310023
BOSCH0123310048
BOSCH0123310054
BOSCH0123310055
BOSCH0986039510
BOSCH0986044880
ALANKO10442348
ALANKO10442964
HOLGER CRISTIANSEN112404
HC-Cargo113447
EUROTEC12039510
EUROTEC12044880
VALEO200170
BOM-Prestolite20110224
ERA210244A
ERA210244R
ERA210418
ERA210418A
DRI219135702
CEVAM4042
VALEO437388
VALEO437518
VALEO443080
CEVAM4482
NK4899001
RE-EX501-01293
BV PSH595.509.070.010
BV PSH595.509.070.018
BV PSH595.509.070.215
BV PSH595.509.070.390
BV PSH595.521.070.010
BV PSH595.521.070.018
VALEO746094
VALEO746894
PowerMax89212378
PowerMax89213078
HELLA8EL 011 710-121
HELLA8EL 012 426-421
HELLA8EL737036-001
HELLA8EL737789-001
FRIESEN9039510
FRIESEN9044880
PowerMax9213078
EDR939510
MAGNETI MARELLI944390395100
MAGNETI MARELLI944390448800
AS-PLA0197