Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 10 53 84 3 · FORD 1066045 · FORD 11 24 51 4 · FORD XS 7E 65 05 D2 B · FORD XS 7E 65 05 D2 D · FORD XS7E6505D2C

Analoogid ja ühilduvad osad

TRW Engine Component 18 1021 · FEBI BILSTEIN 19640 · INTERVALVES 3303.036 · FRECCIA 6003 BM CR · AE V94225 · STELLOX 01-24183-SX · OSVAT 1632BWC · TRW Engine Component 181021 · FEBI BILSTEIN 19640 · EATON 34664 · SWAG 50 91 9640 · FRECCIA R6003/BMCR · SUPSAN Automotive Co V0034132-02 · AE V94225 · MEC-DIESEL TRW07880 · IMEX IMX FOR1053843 · BGA V996003 · IPSA VL121700 · IPSA VL199700 · WILMINK GROUP WG1015918 · WILMINK GROUP WG1053547 · WILMINK GROUP WG1174151 · WILMINK GROUP WG1201861 · WILMINK GROUP WG1491659 · WILMINK GROUP WG2088429 · WILMINK GROUP WG2178861 · WILMINK GROUP WG2269291 · WILMINK GROUP WG2231106 · MV Parts MV V0428 · FORD 10 53 84 3 · FORD 1066045 · FORD 11 24 51 4 · FORD XS 7E 65 05 D2 B · FORD XS 7E 65 05 D2 D · FORD XS7E6505D2C

Sobivad autod

FORD: FIESTA III (GFJ), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Kaubik/universaal (DNW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW)

Väljalaskeventiil MAHLE 013 VA 30933 100

Artikkel013VA30933100
KaubamärkMAHLE
TootegruppVäljalaskeventiil
EAN4009026532447
PäritoluriikBelgia
Kaal0.051 kg
Installatsiooni poolVäljalaskepool
Pikkus (mm)97, 7
Pealispindkroomitud
Klapitaldriku läbimõõt (mm)28, 0
Klapisääre läbimõõt (mm)6, 0
Klapinurk (kraad)45, 0
KlapitaldrikumaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
pakendi pikkus [cm]4, 2
pakendi laius [cm]4, 20
pakendi kõrgus [cm]14, 00
Netokaal [g]41
8.52€
Pole laos
1
FORD10 53 84 3
FORD1066045
FORD11 24 51 4
FORDXS 7E 65 05 D2 B
FORDXS 7E 65 05 D2 D
FORDXS7E6505D2C
TRW Engine Component18 1021
FEBI BILSTEIN19640
INTERVALVES3303.036
FRECCIA6003 BM CR
AEV94225
STELLOX01-24183-SX
OSVAT1632BWC
TRW Engine Component181021
FEBI BILSTEIN19640
EATON34664
SWAG50 91 9640
FRECCIAR6003/BMCR
SUPSAN Automotive CoV0034132-02
AEV94225
MEC-DIESELTRW07880
IMEXIMX FOR1053843
BGAV996003
IPSAVL121700
IPSAVL199700
WILMINK GROUPWG1015918
WILMINK GROUPWG1053547
WILMINK GROUPWG1174151
WILMINK GROUPWG1201861
WILMINK GROUPWG1491659
WILMINK GROUPWG2088429
WILMINK GROUPWG2178861
WILMINK GROUPWG2269291
WILMINK GROUPWG2231106
MV PartsMV V0428
FORD10 53 84 3
FORD1066045
FORD11 24 51 4
FORDXS 7E 65 05 D2 B
FORDXS 7E 65 05 D2 D
FORDXS7E6505D2C