Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1053843 · FORD 1124514 · FORD XS7E6505D2D

Analoogid ja ühilduvad osad

MAHLE 013 VA 30933 100 · OSVAT 1632 · TRW 181021 · FAI EV181021 · AE V94225 · ET ENGINETEAM VE0037 · IPSA VL121700 · STELLOX 01-24183-SX · NE 148021000400 · OSVAT 1632BWC · FEBI BILSTEIN 19640 · INTERVALVES 3303.036 · SWAG 50 91 9640 · MEC-DIESEL 828094 · Autopumps UK AEV5552 · FAI AutoParts EV181021 · MOTIVE EV5552 · PATRON PV1594 · AE V94225 · BGA V996003 · ET ENGINETEAM VE0037 · IPSA VL121700 · WILMINK GROUP WG1015918 · WILMINK GROUP WG1053547 · WILMINK GROUP WG1174151 · WILMINK GROUP WG1201861 · WILMINK GROUP WG1491659 · WILMINK GROUP WG2178861 · WILMINK GROUP WG2269291 · WILMINK GROUP WG2231106 · MV Parts MV V0428 · IOTO 70103-12604 · MEC-DIESEL 828094 · FORD 1053843 · FORD 1124514 · FORD XS7E6505D2D

Väljalaskeventiil FRECCIA R6003/BMCR

Väljalaskeventiil FRECCIA R6003/BMCR
ArtikkelR6003/BMCR
KaubamärkFRECCIA
TootegruppVäljalaskeventiil
EAN8112000013019
Kaal0.03 kg
ÜhendustehnikaI
Pikkus (mm)97, 7
MaterjalBimetall
Piirangutega toode/piirangu info 2kroomitud klapisäär
Klapitaldriku läbimõõt (mm)28
Klapisääre läbimõõt (mm)6
Klapinurk (kraad)45
KlapitaldrikumaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
KlapisäärematerjalKroom-Siliitsiumteras
5.65€
Saadavus 18
1
FORD1053843
FORD1124514
FORDXS7E6505D2D
MAHLE013 VA 30933 100
OSVAT1632
TRW181021
FAIEV181021
AEV94225
ET ENGINETEAMVE0037
IPSAVL121700
STELLOX01-24183-SX
NE148021000400
OSVAT1632BWC
FEBI BILSTEIN19640
INTERVALVES3303.036
SWAG50 91 9640
MEC-DIESEL828094
Autopumps UKAEV5552
FAI AutoPartsEV181021
MOTIVEEV5552
PATRONPV1594
AEV94225
BGAV996003
ET ENGINETEAMVE0037
IPSAVL121700
WILMINK GROUPWG1015918
WILMINK GROUPWG1053547
WILMINK GROUPWG1174151
WILMINK GROUPWG1201861
WILMINK GROUPWG1491659
WILMINK GROUPWG2178861
WILMINK GROUPWG2269291
WILMINK GROUPWG2231106
MV PartsMV V0428
IOTO70103-12604
MEC-DIESEL828094
FORD1053843
FORD1124514
FORDXS7E6505D2D