Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

AUDI 04E 109 601A · SEAT 04E 109 601A · SKODA 04E 109 601A · VW 04E 109 601A · VAG 04E 109 601A

Analoogid ja ühilduvad osad

MAHLE 029 VE 31942 000 · OSVAT 2899SC · TRW Engine Component 331156 · INTERVALVES 3903.002 · GOETZE ENGINE 90-331156-00 · FRECCIA R6837/S · BGA V799601 · IPSA VL220100 · MAHLE 029 VE 31942 000 · NE 147050000500 · EATON 38860 · EATON 38943 · SMMotorenteile 855019-4 · GOETZE ENGINE 90-331156-00 · Borsehung B18632 · Borsehung B19022 · IMEX IMX VW04E109601A · FAI AutoParts IV95268 · FRECCIA R6837/S · WILMINK GROUP WG1157965 · WILMINK GROUP WG1158001 · WILMINK GROUP WG1306523 · WILMINK GROUP WG1787957 · WILMINK GROUP WG1907571 · WILMINK GROUP WG1924724 · WILMINK GROUP WG2046697 · WILMINK GROUP WG2046704 · WILMINK GROUP WG2088683 · WILMINK GROUP WG2088686 · WILMINK GROUP WG2178789 · WILMINK GROUP WG2178790 · WILMINK GROUP WG2201232 · WILMINK GROUP WG2202302 · WILMINK GROUP WG2268977 · WILMINK GROUP WG2375558 · MV Parts MV V0871A · AUDI 04E 109 601A · SEAT 04E 109 601A · SKODA 04E 109 601A · VW 04E 109 601A · VAG 04E 109 601A

Sobivad autod

AUDI: A3 (8V1, 8VK), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Sportback (8VA, 8VF) · SEAT: IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (5F1), LEON Kaubik/luukpära (5F1) · SKODA: FABIA III (NJ3), FABIA III Praktik (NJ5), FABIA III Universaal (NJ5), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) · VW: BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Kabriolett (5C7, 5C8), CADDY ALLTRACK IV Kaubik/mikrobuss (SAA), CADDY ALLTRACK IV Mahtuniversaal (SAB), CADDY IV Kaubik/mikrobuss (SAA, SAH)

Sisselaskeventiil AE V80012

Sisselaskeventiil AE V80012
ArtikkelV80012
KaubamärkAE
TootegruppSisselaskeventiil
EAN4060426171292
PäritoluriikBelgia
Kaal0.077 kg
Pikkus (mm)110, 3
MaterjalKroom-Siliitsiumteras
Piirangutega toode/piirangu info 2Klapi hülss tugevdatud
Klapitaldriku läbimõõt (mm)26, 5
Klapisääre läbimõõt (mm)5
Klapinurk (kraad)45
Vagude arv3
7.4€
Pole laos
1
AUDI04E 109 601A
SEAT04E 109 601A
SKODA04E 109 601A
VW04E 109 601A
VAG04E 109 601A
MAHLE029 VE 31942 000
OSVAT2899SC
TRW Engine Component331156
INTERVALVES3903.002
GOETZE ENGINE90-331156-00
FRECCIAR6837/S
BGAV799601
IPSAVL220100
MAHLE029 VE 31942 000
NE147050000500
EATON38860
EATON38943
SMMotorenteile855019-4
GOETZE ENGINE90-331156-00
BorsehungB18632
BorsehungB19022
IMEXIMX VW04E109601A
FAI AutoPartsIV95268
FRECCIAR6837/S
WILMINK GROUPWG1157965
WILMINK GROUPWG1158001
WILMINK GROUPWG1306523
WILMINK GROUPWG1787957
WILMINK GROUPWG1907571
WILMINK GROUPWG1924724
WILMINK GROUPWG2046697
WILMINK GROUPWG2046704
WILMINK GROUPWG2088683
WILMINK GROUPWG2088686
WILMINK GROUPWG2178789
WILMINK GROUPWG2178790
WILMINK GROUPWG2201232
WILMINK GROUPWG2202302
WILMINK GROUPWG2268977
WILMINK GROUPWG2375558
MV PartsMV V0871A
AUDI04E 109 601A
SEAT04E 109 601A
SKODA04E 109 601A
VW04E 109 601A
VAG04E 109 601A