Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1074972 · FORD 1134159 · FORD 1301592 · FORD 5028764 · FORD 6197739 · FORD 6965580 · FORD 7018203 · FORD 92VB2K021BA · FORD 92VB2K021BB · FORD 92VB2K021BC · FORD 92VB2K021BD · FORD 92VB2K021BE · FORD 93VX2K021BA · FORD 93VX2K021BB · FORD (JMC) CC93VX2K021AA

Analoogid ja ühilduvad osad

MEYLE 025 214 6918 · METZGER AUTOTEILE 0392.00 · REMSA 0392.00 · REMSA 0392.02 · BOSCH 0986460962 · BOSCH 0986494287 · BOSCH 0986495112 · BOSCH 0986TB2020 · BOSCH 0986TB2241 · ATE 13.0460-3959.2 · ICER 140897 · ICER 140897-203 · FEBI BILSTEIN 16036 · LEMFÖRDER 20712 · BRECK 21469 00 701 00 · ZIMMERMANN 21469.190.1 · TEXTAR 2146901 · TEXTAR 2146902 · METELLI 22-0195-0 · NK 222522 · TOPRAN 300 637 · SPIDAN 30959 · A.B.S. 36785 · A.B.S. 36785 OE · JURID 571746D · JURID 571746J · TRISCAN 8110 16010 · TRISCAN 8110 16970 · HELLA 8DB 355 006-401 · BOSCH 986460962 · BOSCH F026000102 · FERODO FDB1339 · FERODO FDB701 · FERODO FSL1339 · FERODO FSL701 · FERODO FVR1339 · FERODO FVR701 · TRW GDB1080 · TRW GDB1573 · KRAFT AUTOMOTIVE K6002090 · DELPHI LP1418 · DELPHI LP767 · MINTEX MDB1559 · BREMBO P 24 033 · PAGID T0390 · PAGID T9100 · VAICO V25-8105 · 4U Autoparts 22693FR

Sobivad autod

FORD: TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Kaubik (E_ _), TRANSIT Kaubik (E_ _), TRANSIT Platvorm veoauto/šassii (E_ _)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur TOMEX Brakes TX 11-92

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur TOMEX Brakes TX 11-92
Artikkel11-92
KaubamärkTOMEX Brakes
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN5906485552704
Kaal1.786 kg
Installatsiooni poolEsisild
Jämedus/Tugevus (mm)18, 8
Laius (mm)138, 8
Kõrgus (mm)71, 7
Kaal (kg)1, 88
PidurisüsteemBENDIX
14€
Pole laos
1
FORD1074972
FORD1134159
FORD1301592
FORD5028764
FORD6197739
FORD6965580
FORD7018203
FORD92VB2K021BA
FORD92VB2K021BB
FORD92VB2K021BC
FORD92VB2K021BD
FORD92VB2K021BE
FORD93VX2K021BA
FORD93VX2K021BB
FORD (JMC)CC93VX2K021AA
MEYLE025 214 6918
METZGER AUTOTEILE0392.00
REMSA0392.00
REMSA0392.02
BOSCH0986460962
BOSCH0986494287
BOSCH0986495112
BOSCH0986TB2020
BOSCH0986TB2241
ATE13.0460-3959.2
ICER140897
ICER140897-203
FEBI BILSTEIN16036
LEMFÖRDER20712
BRECK21469 00 701 00
ZIMMERMANN21469.190.1
TEXTAR2146901
TEXTAR2146902
METELLI22-0195-0
NK222522
TOPRAN300 637
SPIDAN30959
A.B.S.36785
A.B.S.36785 OE
JURID571746D
JURID571746J
TRISCAN8110 16010
TRISCAN8110 16970
HELLA8DB 355 006-401
BOSCH986460962
BOSCHF026000102
FERODOFDB1339
FERODOFDB701
FERODOFSL1339
FERODOFSL701
FERODOFVR1339
FERODOFVR701
TRWGDB1080
TRWGDB1573
KRAFT AUTOMOTIVEK6002090
DELPHILP1418
DELPHILP767
MINTEXMDB1559
BREMBOP 24 033
PAGIDT0390
PAGIDT9100
VAICOV25-8105
4U Autoparts22693FR

Ostetakse sageli koos