Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FIAT 0000046416424 · FIAT 0000046464991 · FIAT 0000046464992 · FIAT 0000046465699 · FIAT 0000046513506 · FIAT 0000046523733 · FIAT 0000071712372 · FIAT 46416424 · LANCIA 46416424 · FIAT 46441370 · FIAT 46464991 · LANCIA 46464991 · FIAT 46464992 · LANCIA 46464992 · FIAT 46465699 · FIAT 46472385 · FIAT 46513506 · FIAT 46515736 · FIAT 46523733 · FIAT 46524020 · FIAT 46776216 · LANCIA 46776216 · FIAT 717112372 · FIAT 71712372 · LANCIA 71712372

Analoogid ja ühilduvad osad

BorgWarner (Wahler) 3481.88D · MOTORAD 587-88 · CALORSTAT by Vernet 6504.88J · MAXGEAR 670037 · NRF 725415 · INTERMOTOR 75648 · FACET 78116 · VALEO 820446 · QUINTON HAZELL QTH516K · GATES TH17588 · GATES TH17588G1 · CALORSTAT by Vernet TH6504.88J · VEMO V24-99-0006 · ERA 350047 · ERA 350047A · ESEN SKV 20SKV053 · METZGER AUTOTEILE 2420944 · BorgWarner (Wahler) 3481.88D · MAXGEAR 67-0037 · KAMOKA 7710264 · HELLA 8MT 354 773-431 · A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2345 · BORG & BECK BBT202 · FAST FT58137 · FIRST LINE FTK202 · GATES TH17588G1 · GATES-SEA TH17588G1 · GATES TH19988G1 · GATES-SEA TH19988G1 · VEMO V24-99-0006 · FAE 5337788 · MOTORAD 587-88K · VALEO 820446 · BORG & BECK BTS329.88 · Dr!ve+ DP2310.14.0463 · DAYCO DT1150H · DENSO DTM88587 · FIRST LINE FTS329.88 · AKRON-MALÒ TER028 · JDEUS TH0110003 · CALORSTAT by Vernet TH6504.88J · WILMINK GROUP WG1091612 · WILMINK GROUP WG1217574 · WILMINK GROUP WG1409136 · WILMINK GROUP WG1445735 · WILMINK GROUP WG1492759 · WILMINK GROUP WG1492760 · WILMINK GROUP WG2113189

Sobivad autod

FIAT: BRAVA (182_), BRAVO I (182_), MAREA (185_), MAREA Weekend (185_), PALIO (178_, 171_, 371_) · LANCIA: DELTA II (836_)

Termostaat, Jahutusvedelik MAHLE TI 124 88

ArtikkelTI12488
KaubamärkMAHLE
TootegruppTermostaat, Jahutusvedelik
EAN4250192994953
PäritoluriikBelgia
Kaal0.76 kg
Avamistemperatuur (°C)88
Piirangutega toode/piirangu infoilma tihendita
pakendi pikkus [cm]16, 2
pakendi laius [cm]12, 20
pakendi kõrgus [cm]19, 20
Netokaal [g]665
51.51€
Pole laos
1
FIAT0000046416424
FIAT0000046464991
FIAT0000046464992
FIAT0000046465699
FIAT0000046513506
FIAT0000046523733
FIAT0000071712372
FIAT46416424
LANCIA46416424
FIAT46441370
FIAT46464991
LANCIA46464991
FIAT46464992
LANCIA46464992
FIAT46465699
FIAT46472385
FIAT46513506
FIAT46515736
FIAT46523733
FIAT46524020
FIAT46776216
LANCIA46776216
FIAT717112372
FIAT71712372
LANCIA71712372
BorgWarner (Wahler)3481.88D
MOTORAD587-88
CALORSTAT by Vernet6504.88J
MAXGEAR670037
NRF725415
INTERMOTOR75648
FACET78116
VALEO820446
QUINTON HAZELLQTH516K
GATESTH17588
GATESTH17588G1
CALORSTAT by VernetTH6504.88J
VEMOV24-99-0006
ERA350047
ERA350047A
ESEN SKV20SKV053
METZGER AUTOTEILE2420944
BorgWarner (Wahler)3481.88D
MAXGEAR67-0037
KAMOKA7710264
HELLA8MT 354 773-431
A.Z. MeisterteileAZMT-46-040-2345
BORG & BECKBBT202
FASTFT58137
FIRST LINEFTK202
GATESTH17588G1
GATES-SEATH17588G1
GATESTH19988G1
GATES-SEATH19988G1
VEMOV24-99-0006
FAE5337788
MOTORAD587-88K
VALEO820446
BORG & BECKBTS329.88
Dr!ve+DP2310.14.0463
DAYCODT1150H
DENSODTM88587
FIRST LINEFTS329.88
AKRON-MALÒTER028
JDEUSTH0110003
CALORSTAT by VernetTH6504.88J
WILMINK GROUPWG1091612
WILMINK GROUPWG1217574
WILMINK GROUPWG1409136
WILMINK GROUPWG1445735
WILMINK GROUPWG1492759
WILMINK GROUPWG1492760
WILMINK GROUPWG2113189