Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

CITROËN 0000597073 · CITROËN 00005970A4 · PEUGEOT 00005970A4 · CITROËN 597073 · PEUGEOT 597073 · CITROËN/PEUGEOT 597073 · PEUGEOT 5970A4 · CITROËN 96292106 · CITROËN/PEUGEOT 96292106 · CITROËN 9629210680

Analoogid ja ühilduvad osad

BorgWarner (BERU) 0040100349 · METZGER AUTOTEILE 0800092 · METZGER AUTOTEILE 0880092 · MEAT & DORIA 10417 · MEYLE 11148850003 · INTERMOTOR 12750 · EFI AUTOMOTIVE 155055 · EFI AUTOMOTIVE 156500 · BREMI 20340 · VALEO 245099 · NGK 48051 · ASHUKI by Palidium 509783 · HELLA 5DA749475621 · KAGER 600067 · TOPRAN 721905 · HOFFER 8010417 · FAE 80274 · SIDAT 8530206 · FISPA 8530206 · ERA 880086 · TRISCAN 886028010 · SASIC 9200006 · DELPHI CE2002412B1 · MOBILETRON CE80 · TESLA CL115 · JANMOR CPS28 · INTERMOTOR CU1144 · WAI CUF052 · LUCAS ELECTRICAL DMB853 · LUCAS ELECTRICAL DMB869 · BBT IC15136 · INTERMOTOR IIS075 · WAI SC052 · NGK U6012 · VEMO V22700003 · QUINTON HAZELL XIC8223 · BorgWarner (BERU) ZS349 · MEAT & DORIA 10375 · MEAT & DORIA 10375E · BREMI 20340 · BREMI 20373 · WE PARTS 220830098 · WE PARTS 220830593 · HOFFER 8010375 · HOFFER 8010375E · SIDAT 85.30173 · FISPA 85.30173 · SIDAT 85.30173A2

Sobivad autod

CITROËN: EVASION Mahtuniversaal (22, U6), XANTIA (X1_, X2_), XANTIA Break (X1_, X2_), XM (Y4), XM Break (Y4) · FIAT: ULYSSE (220_) · LANCIA: ZETA (22_) · PEUGEOT: 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 306 Kabriolett (7D, N3, N5), 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5), 406 (8B)

Süütepool HUECO 133821

Süütepool HUECO 133821
Artikkel133821
KaubamärkHUECO
TootegruppSüütepool
EAN4044079338219
Kaal2.18 kg
ÜhendustehnikaSAE
Garantii5 aastat garantii
Mähised-Süütesüsteemtäiselektroonilise süüte(VZ) jaoks
99.77€
Pole laos
1
CITROËN0000597073
CITROËN00005970A4
PEUGEOT00005970A4
CITROËN597073
PEUGEOT597073
CITROËN/PEUGEOT597073
PEUGEOT5970A4
CITROËN96292106
CITROËN/PEUGEOT96292106
CITROËN9629210680
BorgWarner (BERU)0040100349
METZGER AUTOTEILE0800092
METZGER AUTOTEILE0880092
MEAT & DORIA10417
MEYLE11148850003
INTERMOTOR12750
EFI AUTOMOTIVE155055
EFI AUTOMOTIVE156500
BREMI20340
VALEO245099
NGK48051
ASHUKI by Palidium509783
HELLA5DA749475621
KAGER600067
TOPRAN721905
HOFFER8010417
FAE80274
SIDAT8530206
FISPA8530206
ERA880086
TRISCAN886028010
SASIC9200006
DELPHICE2002412B1
MOBILETRONCE80
TESLACL115
JANMORCPS28
INTERMOTORCU1144
WAICUF052
LUCAS ELECTRICALDMB853
LUCAS ELECTRICALDMB869
BBTIC15136
INTERMOTORIIS075
WAISC052
NGKU6012
VEMOV22700003
QUINTON HAZELLXIC8223
BorgWarner (BERU)ZS349
MEAT & DORIA10375
MEAT & DORIA10375E
BREMI20340
BREMI20373
WE PARTS220830098
WE PARTS220830593
HOFFER8010375
HOFFER8010375E
SIDAT85.30173
FISPA85.30173
SIDAT85.30173A2

Ostetakse sageli koos