Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

PORSCHE 9A1 106 048 00 · PORSCHE 9A1 106 048 00 SK1 · PORSCHE 9A1 106 048 01 · PORSCHE 9A1 106 048 01 SK1 · PORSCHE 9A1 106 048 02 · PORSCHE 9A1 106 048 02 SK1

Analoogid ja ühilduvad osad

KWP 101216 · GEBA 15014 · AIRTEX 2085 · METELLI 24-1216 · CAR 332843 · SWAG 38 10 4157 · RUVILLE 561826 · AKS DASIS 570520N · OSSCA 66387 · LASO 75200111 · TRISCAN 8600 20006 · GK 980315 · EXTREME 98980377 · OPTIMAL AQ-2418 · APEC AWP1432 · A.Z. Meisterteile AZMT-30-100-1772 · BAPMIC BF0426350056 · BORG & BECK BWP2397 · DAYCO DP2272 · FIRST LINE FWP2397 · NAPA NWP1432 · DOLZ P503 · HEPU P692 · BUGATTI PA10443 · GRAF PA1216 · MGA PA1216 · GGT PA12832 · Saleri SIL PA1826 · QUINTON HAZELL QCP3841 · RECOFICIAL ROP503 · TREVI AUTOMOTIVE TP1316 · VAICO V45-50014 · SKF VKPC 89004 · WILMINK GROUP WG1465252 · WILMINK GROUP WG1709843 · WILMINK GROUP WG1790702 · WILMINK GROUP WG2355529 · WILMINK GROUP WG2472651 · WILMINK GROUP WG2531985 · WILMINK GROUP WG2531986 · WILMINK GROUP WG2531987 · GNS YH-PC114 · KWP 101216 · AIRTEX 2085 · METELLI 24-1216 · CAR 332843 · SWAG 38 10 4157 · TRISCAN 8600 20006

Sobivad autod

PORSCHE: 911 (991), 911 (997), 911 Kabriolett (991), 911 Kabriolett (997), 911 Targa (997)

Veepump, mootori jahutus FEBI BILSTEIN 104157

Artikkel104157
KaubamärkFEBI BILSTEIN
TootegruppVeepump, mootori jahutus
PäritoluriikAlbaania
Kaal0.808 kg
Kaal (kg)0, 85
MaterjalAlusulam
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rõngastihendiga
Ventilaatorilabade/labade arv6
Materjal veepumbatiivikMetall
Materjal tihendKumm
44.77€
Pole laos
1
PORSCHE9A1 106 048 00
PORSCHE9A1 106 048 00 SK1
PORSCHE9A1 106 048 01
PORSCHE9A1 106 048 01 SK1
PORSCHE9A1 106 048 02
PORSCHE9A1 106 048 02 SK1
KWP101216
GEBA15014
AIRTEX2085
METELLI24-1216
CAR332843
SWAG38 10 4157
RUVILLE561826
AKS DASIS570520N
OSSCA66387
LASO75200111
TRISCAN8600 20006
GK980315
EXTREME98980377
OPTIMALAQ-2418
APECAWP1432
A.Z. MeisterteileAZMT-30-100-1772
BAPMICBF0426350056
BORG & BECKBWP2397
DAYCODP2272
FIRST LINEFWP2397
NAPANWP1432
DOLZP503
HEPUP692
BUGATTIPA10443
GRAFPA1216
MGAPA1216
GGTPA12832
Saleri SILPA1826
QUINTON HAZELLQCP3841
RECOFICIALROP503
TREVI AUTOMOTIVETP1316
VAICOV45-50014
SKFVKPC 89004
WILMINK GROUPWG1465252
WILMINK GROUPWG1709843
WILMINK GROUPWG1790702
WILMINK GROUPWG2355529
WILMINK GROUPWG2472651
WILMINK GROUPWG2531985
WILMINK GROUPWG2531986
WILMINK GROUPWG2531987
GNSYH-PC114
KWP101216
AIRTEX2085
METELLI24-1216
CAR332843
SWAG38 10 4157
TRISCAN8600 20006

Ostetakse sageli koos