Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

CITROËN 4246Z9 · PEUGEOT 4246Z9 · CITROËN 424934 · PEUGEOT 424934 · PEUGEOT 426Z9 · GMC 92133303

Analoogid ja ühilduvad osad

BREMBO 08951217 · A.B.S. 08951217 · A.B.S. 08951227 · BOSCH 0986479219 · BOSCH 0986479279 · BOSCH 0986479E72 · BOSCH 0986AB6892 · ALANKO 10304596 · ALANKO 10304597 · ALANKO 10305062 · ALANKO 10305067 · MEYLE 11155230041 · MEYLE 11155234101 · CAR 1421084 · CAR 1421220 · CAR 1421349 · EUROREPAR 1619237880 · EUROREPAR 1677764180 · A.B.S. 17631 · A.B.S. 17631C · A.B.S. 17631COE · A.B.S. 17893COE · ZIMMERMANN 180302200 · ZIMMERMANN 180302220 · ZIMMERMANN 180302270 · ZIMMERMANN 180302272 · ZIMMERMANN 180302275 · sbs 1815201947 · sbs 1815311947 · NK 201939 · NK 201947 · ATE 24010901491 · ATE 24010901502 · NK 311947 · HELLA PAGID 355111331 · HELLA PAGID 355123291 · HELLA PAGID 355123981 · ATE 409149 · ATE 409150 · BENDIX 522100 · AUGROS 5290296P · HELLA 530032993 · PAGID 54333 · BENDIX 562373B · JURID 562373J · JURID 562373J1 · JURID 562373JC1 · CHAMPION 562938CH1

Piduriketas QUARO QD8939

Piduriketas QUARO QD8939
ArtikkelQD8939
KaubamärkQUARO
TootegruppPiduriketas
EAN5902659709110
Kaal5.5 kg
Kõrgus (mm)68, 5
Piduriketta liiktäis
Pidurikettajämedus [mm]9
Miinimumjämedus (mm)8
Välisläbimõõt [mm]249
Aukude arv4
Tsentri läbimõõt (mm)55, 9
Ava Ø (mm)108
Pealispindvärvitud
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattalaagriga
Piirangutega toode/piirangu info 2koos integreeritud magnetilise anduriga
Rattavõlli läbimõõt (mm)25
56.15€
Saadavus 20
1

Min. tellimus: 2 tk

CITROËN4246Z9
PEUGEOT4246Z9
CITROËN424934
PEUGEOT424934
PEUGEOT426Z9
GMC92133303
BREMBO08951217
A.B.S.08951217
A.B.S.08951227
BOSCH0986479219
BOSCH0986479279
BOSCH0986479E72
BOSCH0986AB6892
ALANKO10304596
ALANKO10304597
ALANKO10305062
ALANKO10305067
MEYLE11155230041
MEYLE11155234101
CAR1421084
CAR1421220
CAR1421349
EUROREPAR1619237880
EUROREPAR1677764180
A.B.S.17631
A.B.S.17631C
A.B.S.17631COE
A.B.S.17893COE
ZIMMERMANN180302200
ZIMMERMANN180302220
ZIMMERMANN180302270
ZIMMERMANN180302272
ZIMMERMANN180302275
sbs1815201947
sbs1815311947
NK201939
NK201947
ATE24010901491
ATE24010901502
NK311947
HELLA PAGID355111331
HELLA PAGID355123291
HELLA PAGID355123981
ATE409149
ATE409150
BENDIX522100
AUGROS5290296P
HELLA530032993
PAGID54333
BENDIX562373B
JURID562373J
JURID562373J1
JURID562373JC1
CHAMPION562938CH1