Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 05012247 · FORD 1126046 · FORD 1233218 · FORD 1517746 · FORD 1518123 · FORD 5012773 · FORD 5024545 · FORD 914F8591A2B · FORD 914FX8591A1B · FORD 914FX8591A2B · FORD 914FX8591AA · FORD A840X8591AA · FORD A840X8591ATA · FORD EPW20 · FORD EPW38 · FORD ME914F8591A2B

Analoogid ja ühilduvad osad

SPIDAN 0060172 · COPARTS 01 534370 · KWP 10323 · GEBA 1040 · GEBA 1040 · AIRTEX 1287 · AKRON-MALÒ 130077 · FEBI BILSTEIN 17019 · PEX 190096 · GUTTMANN 20150 322 10 · STARLINE 20159010S · MS (Koblenschmidt) 202WPPCSMS · MAPCO 21840 · METELLI 24-0323 · TOPRAN 300244 · GERI 317062 · KAGER 330094 · CAR 330322 · ASHIKA 35-00-0303 · JAPKO 350303 · MAGNETI MARELLI 350981559000 · MAGNETI MARELLI 352316170171 · KLAXCAR FRANCE 42100z · MAXGEAR 470019 · KOLBENSCHMIDT 50005727 · SWAG 50150002 · VALEO 506155 · AUGROS 50729201 · Schaeffler INA 538 0283 10 · SPIDAN 60172 · RUVILLE 65293 · SACHS 65293 · PIERBURG 7.07152.00.0 · MEYLE 7130010002 · KÜHLER SCHNEIDER 7700461 · AKS DASIS 780780N · CIFAM 824-323 · AQUAPLUS 85-2745 · TEMOT 852340 · TEMOT 852745 · TRISCAN 860016836 · SASIC 9001198 · KRULL 980727 · GK 980727 · DENCKERMANN A310010 · OPTIMAL AQ1168 · VMG BA232 · BGA CP2574

Sobivad autod

FORD: TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Buss (T_ _), TRANSIT Buss (V_ _), TRANSIT Kaubik (E_ _) · LDV: CONVOY Kaubik, CONVOY Platvorm veoauto/šassii

Veepump, mootori jahutus Saleri SIL PA495

ArtikkelPA495
KaubamärkSaleri SIL
TootegruppVeepump, mootori jahutus
EAN8019738669580
Kaal2.098 kg
Rakendustüüpmehhaaniliselt
Ääriku läbimõõt [mm]62, 8
33.59€
Saadavus 15
1
FORD05012247
FORD1126046
FORD1233218
FORD1517746
FORD1518123
FORD5012773
FORD5024545
FORD914F8591A2B
FORD914FX8591A1B
FORD914FX8591A2B
FORD914FX8591AA
FORDA840X8591AA
FORDA840X8591ATA
FORDEPW20
FORDEPW38
FORDME914F8591A2B
SPIDAN0060172
COPARTS01 534370
KWP10323
GEBA1040
GEBA1040
AIRTEX1287
AKRON-MALÒ130077
FEBI BILSTEIN17019
PEX190096
GUTTMANN20150 322 10
STARLINE20159010S
MS (Koblenschmidt)202WPPCSMS
MAPCO21840
METELLI24-0323
TOPRAN300244
GERI317062
KAGER330094
CAR330322
ASHIKA35-00-0303
JAPKO350303
MAGNETI MARELLI350981559000
MAGNETI MARELLI352316170171
KLAXCAR FRANCE42100z
MAXGEAR470019
KOLBENSCHMIDT50005727
SWAG50150002
VALEO506155
AUGROS50729201
Schaeffler INA538 0283 10
SPIDAN60172
RUVILLE65293
SACHS65293
PIERBURG7.07152.00.0
MEYLE7130010002
KÜHLER SCHNEIDER7700461
AKS DASIS780780N
CIFAM824-323
AQUAPLUS85-2745
TEMOT852340
TEMOT852745
TRISCAN860016836
SASIC9001198
KRULL980727
GK980727
DENCKERMANNA310010
OPTIMALAQ1168
VMGBA232
BGACP2574