Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MERCEDES-BENZ 0004201405 · MERCEDES-BENZ 0004202902 · MERCEDES-BENZ 0064204820 · MERCEDES-BENZ 0084200420 · MERCEDES-BENZ 4201405 · MERCEDES-BENZ 4202902 · MERCEDES-BENZ 64204820 · MERCEDES-BENZ 84200420 · MERCEDES-BENZ A0004202902 · MERCEDES-BENZ A0064204820 · MERCEDES-BENZ A0084200420

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 494 663 · ATE 13046027782 · REMSA 148708 · FEBI BILSTEIN 16869 · ICER 182062 · METELLI 2209640 · NK 223372 · ROULUNDS RUBBER 248181 · ROULUNDS BRAKING 248181 · VALEO 302487 · SASIC 6216175 · TRUSTING 9800 · fri.tech. 9800 · BOSCH 986494663 · COMLINE ADB02151 · STARLINE BDS864P · COMLINE CBP02151 · FERODO FDB4428 · TRW GDB1933 · DELPHI LP2442 · MINTEX MDB3246 · BREMBO P50094 · BREMBO P50094N · RAICAM RA10220 · RAICAM RA10221 · SWAG 10 91 6869 · FEBI BILSTEIN 16869 · TEXTAR 2532601 · TEXTAR 2532603 · VALEO 302487 · DACO Germany 322303 · A.B.S. 37912 · BLUE PRINT ADU174217 · A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-1653 · BENDIX Braking BPD1088 · Dr!ve+ DP1010.10.1078 · MINTEX MDB3246 · MINTEX MDB83246 · COBREQ N-2002 · DON PCP1409 · PAGID T2152 · VAICO V30-2140 · VAICO V30-3684 · PAGID Racing T8216SP2001 · PAGID T2152N · TEXTAR 2532601-2570-00 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600883 · PAGID T2152N-55416N-00

Sobivad autod

MERCEDES-BENZ: A-CLASS (W176), B-CLASS Sports Tourer (W246, W242), CLA Kupee (C117)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur VALEO 302487A

Pilt puudub
Artikkel302487A
KaubamärkVALEO
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN3276428232447
PäritoluriikAustria
Kaal1.548 kg
Installatsiooni poolEsisild
Jämedus/Tugevus (mm)19
KontrolltähistusECE-R90
Laius (mm)129, 2
Kõrgus (mm)71, 4
Kaal (kg)1, 69
Kulumishoiatus kontaktilma integreeritud kulumisandurita
Võnkuminekoos võnkevähendajaga
PidurisüsteemTRW
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kruvidega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kokkusurumisvastase plekiga
WVA-number25326
20.32€
Saadavus 4
1
MERCEDES-BENZ0004201405
MERCEDES-BENZ0004202902
MERCEDES-BENZ0064204820
MERCEDES-BENZ0084200420
MERCEDES-BENZ4201405
MERCEDES-BENZ4202902
MERCEDES-BENZ64204820
MERCEDES-BENZ84200420
MERCEDES-BENZA0004202902
MERCEDES-BENZA0064204820
MERCEDES-BENZA0084200420
BOSCH0 986 494 663
ATE13046027782
REMSA148708
FEBI BILSTEIN16869
ICER182062
METELLI2209640
NK223372
ROULUNDS RUBBER248181
ROULUNDS BRAKING248181
VALEO302487
SASIC6216175
TRUSTING9800
fri.tech.9800
BOSCH986494663
COMLINEADB02151
STARLINEBDS864P
COMLINECBP02151
FERODOFDB4428
TRWGDB1933
DELPHILP2442
MINTEXMDB3246
BREMBOP50094
BREMBOP50094N
RAICAMRA10220
RAICAMRA10221
SWAG10 91 6869
FEBI BILSTEIN16869
TEXTAR2532601
TEXTAR2532603
VALEO302487
DACO Germany322303
A.B.S.37912
BLUE PRINTADU174217
A.Z. MeisterteileAZMT-44-022-1653
BENDIX BrakingBPD1088
Dr!ve+DP1010.10.1078
MINTEXMDB3246
MINTEXMDB83246
COBREQN-2002
DONPCP1409
PAGIDT2152
VAICOV30-2140
VAICOV30-3684
PAGID RacingT8216SP2001
PAGIDT2152N
TEXTAR2532601-2570-00
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3600883
PAGIDT2152N-55416N-00