Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 3329139 · FORD 3648797 · FORD 3943615 · FORD 3996758 · FORD USA 3L2J2200AA · FORD USA 4565830 · JEEP 4799999 · FORD F5TZ2200A · FORD XL2Z2200AA · FORD XL2Z2200BA

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 424 655 · LPR 05P990 · METZGER AUTOTEILE 1170434 · ICER 181409 · METELLI 22-0684-0 · METELLI 22-0687-0 · FMSI-VERBAND 23627 · TEXTAR 23627 150 0 5 T4067 · TEXTAR 2362701 · TEXTAR 2438101 · ROADHOUSE 2470.02 · ROADHOUSE 2617.00 · ROADHOUSE 2617.12 · REMSA 470.02 · VALEO 597547 · VALEO 598509 · GIRLING 6140945 · GIRLING 6141235 · REMSA 617.00 · REMSA 617.12 · TRUSTING 703.0 · fri.tech. 703.0 · HP (ZEBRA) 7081 · FMSI-VERBAND 7543-D664 · FMSI-VERBAND 7545-D667 · CIFAM 822-684-0 · CIFAM 822-687-0 · COMLINE ADB01763 · BORG & BECK BBP1809 · QUINTON HAZELL BP1058 · QUINTON HAZELL BP1173 · BOSCH BP371 · COMLINE CBP01763 · ACDelco D667ACD · NECTO FD6816A · FERODO FDB1130 · UNIPART GBP1142AF · UNIPART GBP1412AF · TRW GDB4094 · TRW GDB4123 · TRW GDB4132 · MINTEX MDB1933 · MINTEX MDB2182 · BENDIX MKD667 · BREMBO P 24 042 · WOKING P7173.12 · Brake ENGINEERING PA1151 · APEC PAD1385

Sobivad autod

FORD USA: E Buss, EXPLORER (U2, U_), EXPLORER (UN46) · JEEP: GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur DELPHI LP1635

ArtikkelLP1635
KaubamärkDELPHI
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN5012759140680
PäritoluriikBrasiilia
Kaal1.1 kg
KontrolltähistusE9 90R-01841/2516
Kõrgus 1 (mm)45, 2
Kõrgus 2 (mm)45, 2
Kulumishoiatus kontaktkoos akustilise kulumishoiatusega
Piirangutega toode/piirangu infoilma lisavarustuseta
PidurisüsteemKelsey Hayes
Laius 1 (mm)140, 8
Laius 2 (mm)140, 3
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kokkusurumisvastase plekiga
Jämedus/Tugevus 1 (mm)15
Jämedus/Tugevus 2 (mm)15
WVA-number23627
WVA-number23628
WVA-number23629
WVA-number23630
Hõõrdkatte materjalLow-Metallic
FMSI koodD667-7545A
24.05€
Saadavus 8
1
FORD3329139
FORD3648797
FORD3943615
FORD3996758
FORD USA3L2J2200AA
FORD USA4565830
JEEP4799999
FORDF5TZ2200A
FORDXL2Z2200AA
FORDXL2Z2200BA
BOSCH0 986 424 655
LPR05P990
METZGER AUTOTEILE1170434
ICER181409
METELLI22-0684-0
METELLI22-0687-0
FMSI-VERBAND23627
TEXTAR23627 150 0 5 T4067
TEXTAR2362701
TEXTAR2438101
ROADHOUSE2470.02
ROADHOUSE2617.00
ROADHOUSE2617.12
REMSA470.02
VALEO597547
VALEO598509
GIRLING6140945
GIRLING6141235
REMSA617.00
REMSA617.12
TRUSTING703.0
fri.tech.703.0
HP (ZEBRA)7081
FMSI-VERBAND7543-D664
FMSI-VERBAND7545-D667
CIFAM822-684-0
CIFAM822-687-0
COMLINEADB01763
BORG & BECKBBP1809
QUINTON HAZELLBP1058
QUINTON HAZELLBP1173
BOSCHBP371
COMLINECBP01763
ACDelcoD667ACD
NECTOFD6816A
FERODOFDB1130
UNIPARTGBP1142AF
UNIPARTGBP1412AF
TRWGDB4094
TRWGDB4123
TRWGDB4132
MINTEXMDB1933
MINTEXMDB2182
BENDIXMKD667
BREMBOP 24 042
WOKINGP7173.12
Brake ENGINEERINGPA1151
APECPAD1385