Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1 731 290 · FORD MOTOR COMPANY AB31-2B302-AA

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 134 646 · BV PSH 074.000.364.200 · AES PSH 074.000.364.200 · NEOCOM 0810212 · MTR 13180136 · SNRA 1374787 · NK 2125211 · EAI 2374787 · AUTO-SPEED PARTS 290CA01151 · DRI 3176820 · SERA 3374787 · TEXTAR 38307500 · ERT 402925 · ERT 402926 · EUROBRAKE 53012125211 · METZGER 6261669 · STARTCAR 6374787 · MAXTECH 70160122 · MAXTECH 70180138 · MAXTECH 70200364 · FRENKIT 742213 · LAUBER 77.5682 · ELSTOCK 82-2786 · REMSA 9034581 · FTE 9296056 · OSSCA 93419 · ALLIED NIPPON ABC714L · BRAXIS AT1140 · Burig B037622L · SHAFTEC BC11547

Sobivad autod

FORD: RANGER (TKE), RANGER III (2N, 2G, 2P) · FORD AUSTRALIA: RANGER Pikap (PX)

Pidurisadul FEBI BILSTEIN 199006

Pidurisadul FEBI BILSTEIN 199006
Artikkel199006
KaubamärkFEBI BILSTEIN
TootegruppPidurisadul
PäritoluriikAustria
Kaal4.64 kg
Installatsiooni poolesisild vasakul
Kaal [kg]4, 26
PidurisadulateostusPidurisadul (2 kolbi)
MaterjalMalm
paaris tootenumbrid199008
Pidurisadula kolvi läbimõõt [mm]41, 8
63.49€
Pole laos
1
FORD1 731 290
FORD MOTOR COMPANYAB31-2B302-AA
BOSCH0 986 134 646
BV PSH074.000.364.200
AES PSH074.000.364.200
NEOCOM0810212
MTR13180136
SNRA1374787
NK2125211
EAI2374787
AUTO-SPEED PARTS290CA01151
DRI3176820
SERA3374787
TEXTAR38307500
ERT402925
ERT402926
EUROBRAKE53012125211
METZGER6261669
STARTCAR6374787
MAXTECH70160122
MAXTECH70180138
MAXTECH70200364
FRENKIT742213
LAUBER77.5682
ELSTOCK82-2786
REMSA9034581
FTE9296056
OSSCA93419
ALLIED NIPPONABC714L
BRAXISAT1140
BurigB037622L
SHAFTECBC11547

Ostetakse sageli koos