Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

PEUGEOT 0209.Y8 · PEUGEOT 0209R1 · CITROËN 0209Y8 · PEUGEOT 9621917480

Analoogid ja ühilduvad osad

AJUSA 10100530 · AJUSA 10100531 · ELRING 147.552 · GLASER 15877A · CORTECO 414423P · VICTOR REINZ 61-33155-30 · PAYEN BX960 · BGA CH6590C · BGA CH6590K · GLASER H15877-30 · GUARNITAUTO 103658-5254 · CORTECO 415094P · TRISCAN 501-5543 · MEC-DIESEL 870774 · MEC-DIESEL 874331 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1994 · PAYEN BX960 · BGA CH6590C · BGA CH6590K · WILMINK GROUP WG1003020 · WILMINK GROUP WG1009050 · WILMINK GROUP WG1083954 · WILMINK GROUP WG1178661 · WILMINK GROUP WG1228163 · WILMINK GROUP WG1244563 · WILMINK GROUP WG2133815 · WILMINK GROUP WG1758016 · WILMINK GROUP WG1758010 · MEC-DIESEL 874331 · MEC-DIESEL 870774 · PEUGEOT 0209.Y8 · PEUGEOT 0209R1 · CITROËN 0209Y8 · PEUGEOT 9621917480

Sobivad autod

CITROËN: EVASION Mahtuniversaal (22, U6), JUMPER I Buss (230P), JUMPER I Kaubik (230L), JUMPER I Platvorm veoauto/šassii (230), JUMPY I (U6U_) · FIAT: DUCATO Buss (230_), DUCATO Kaubik (230_), DUCATO Platvorm veoauto/šassii (230_), SCUDO Buss (220_), SCUDO Kaubik (220_) · PEUGEOT: 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 306 Kaubik/universaal (N_, 7_), 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5), 405 II (4B)

Tihend, silindripea FAI AutoParts HG563D

ArtikkelHG563D
KaubamärkFAI AutoParts
TootegruppTihend, silindripea
EAN5027049028722
Kaal0.405 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 48
Sälkude-/aukudearv4
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
Kolvikaugus alates [mm]0, 76
Kolvikaugus kuni [mm]0, 79
23.9€
Pole laos
1
PEUGEOT0209.Y8
PEUGEOT0209R1
CITROËN0209Y8
PEUGEOT9621917480
AJUSA10100530
AJUSA10100531
ELRING147.552
GLASER15877A
CORTECO414423P
VICTOR REINZ61-33155-30
PAYENBX960
BGACH6590C
BGACH6590K
GLASERH15877-30
GUARNITAUTO103658-5254
CORTECO415094P
TRISCAN501-5543
MEC-DIESEL870774
MEC-DIESEL874331
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1994
PAYENBX960
BGACH6590C
BGACH6590K
WILMINK GROUPWG1003020
WILMINK GROUPWG1009050
WILMINK GROUPWG1083954
WILMINK GROUPWG1178661
WILMINK GROUPWG1228163
WILMINK GROUPWG1244563
WILMINK GROUPWG2133815
WILMINK GROUPWG1758016
WILMINK GROUPWG1758010
MEC-DIESEL874331
MEC-DIESEL870774
PEUGEOT0209.Y8
PEUGEOT0209R1
CITROËN0209Y8
PEUGEOT9621917480