Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1751976 · FORD 1818909 · FORD AV1119710FA · FORD AV1119972CB

Analoogid ja ühilduvad osad

ABAKUS 017-016-0047 · KRAFT AUTOMOTIVE 0222118 · FRIGAIR 0805.3039 · FRIGAIR 0805.3048 · AKS DASIS 092064N · REACH 1.31.4321.PDH · REACH 1.31.4919.PDH · AUTO AIR GLOUCESTER 16-9581 · EUROREPAR 1682220880 · PROFIT 1770-0523 · VAN WEZEL 18005615 · AUTOCLIMA 30311694CP · EACLIMA 30C22036 · SRLine 32L1K8C2S · KALE OTO RADYATÖR 342520 · NRF 350396 · KALE OTO RADYATÖR 357775 · AHE 43768 · BUGOBROT 62-FD5615 · HART 637 007 · KAMOKA 7800066 · KAMOKA 7800084 · VALEO 822693 · NISSENS 940500 · MAHLE AC 7 000P · MAHLE AC 7 000S · RPL QUALITY APCDFD5061 · RPL QUALITY APCDFD5069 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-030-1309 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-030-1774 · BSG BSG 30-525-018 · NTY CCS-FR-007 · DELPHI CF20255 · DIEDERICHS DCC1956 · PRASCO FD346C001 · AVA Clever Choice FD5583D · AVA Clever Choice FD5615D · VITALE FO818909 · HART HL-1282 · THERMOTEC KTT110629 · VEMO V25-62-0034 · WILMINK GROUP WG2100718 · WILMINK GROUP WG2119704 · WILMINK GROUP WG2160653 · WILMINK GROUP WG2369153 · WILMINK GROUP WG2369154 · WILMINK GROUP WG2416519 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-030-1774

Sobivad autod

FORD: B-MAX (JK), B-MAX Van (JK), FIESTA Sedaan, FIESTA VI (CB1, CCN), FIESTA VI Van

Kondensaator, kliimaseade ESEN SKV 86SKV356

Kondensaator, kliimaseade ESEN SKV 86SKV356
Artikkel86SKV356
KaubamärkESEN SKV
TootegruppKondensaator, kliimaseade
MaterjalAlumiinium
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kuivatiga
Garantii3 aastat garantii
KülmaaineR 1234yf
KülmaaineR 134a
Netopikkus [mm]567
Netolaius [mm]381
Netosügavus [mm]16
67.29€
Pole laos
1
FORD1751976
FORD1818909
FORDAV1119710FA
FORDAV1119972CB
ABAKUS017-016-0047
KRAFT AUTOMOTIVE0222118
FRIGAIR0805.3039
FRIGAIR0805.3048
AKS DASIS092064N
REACH1.31.4321.PDH
REACH1.31.4919.PDH
AUTO AIR GLOUCESTER16-9581
EUROREPAR1682220880
PROFIT1770-0523
VAN WEZEL18005615
AUTOCLIMA30311694CP
EACLIMA30C22036
SRLine32L1K8C2S
KALE OTO RADYATÖR342520
NRF350396
KALE OTO RADYATÖR357775
AHE43768
BUGOBROT62-FD5615
HART637 007
KAMOKA7800066
KAMOKA7800084
VALEO822693
NISSENS940500
MAHLEAC 7 000P
MAHLEAC 7 000S
RPL QUALITYAPCDFD5061
RPL QUALITYAPCDFD5069
A.Z. MeisterteileAZMT-45-030-1309
A.Z. MeisterteileAZMT-45-030-1774
BSGBSG 30-525-018
NTYCCS-FR-007
DELPHICF20255
DIEDERICHSDCC1956
PRASCOFD346C001
AVA Clever ChoiceFD5583D
AVA Clever ChoiceFD5615D
VITALEFO818909
HARTHL-1282
THERMOTECKTT110629
VEMOV25-62-0034
WILMINK GROUPWG2100718
WILMINK GROUPWG2119704
WILMINK GROUPWG2160653
WILMINK GROUPWG2369153
WILMINK GROUPWG2369154
WILMINK GROUPWG2416519
A.Z. MeisterteileAZMT-45-030-1774