Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

IVECO 1907918 · IVECO 92901136 · IVECO 93809189 · IVECO 93809326 · IVECO 93811429 · IVECO 93814567 · IVECO 93814568 · IVECO 93911429 · IVECO 97210218

Analoogid ja ühilduvad osad

AKS DASIS 011001N · JDEUS 014E03 · JDEUS 014M07 · FRIGAIR 02043016 · FRIGAIR 02049016 · AKS DASIS 060038N · AKS DASIS 081430N · GERI 10104 · ORDONEZ 1020230811 · AKS DASIS 11001N · RHIAG 110277 · 4SEASONS 114001 · 4SEASONS 114001AL · JDEUS 14E03 · JDEUS 14M07 · FRIGAIR 2043016 · FRIGAIR 2049016 · AKS DASIS 213470N · AKS DASIS 260760S · VAN WEZEL 28002023 · VAN WEZEL 28002024 · VAN WEZEL 28002062 · ARD 310533 · KAGER 310533 · MAGNETI MARELLI 350213266000 · AKS DASIS 360180N · AUTOGAMMA 404056 · VERTAT 404056 · VEMA 4444237 · VEMA 4444759 · NRF 58883 · AKS DASIS 60038N · SCHLIECKMANN 60282024 · SCHLIECKMANN 60282062 · NISSENS 62288 · DT Spare Parts 721023 · AKS DASIS 81430N · VALEO 816647 · HELLA 8MK 376 717-551 · BEHR HELLA SERVICE 8MK376717551 · EMMERRE 906926 · MAGNETI MARELLI BM266 · MAHLE CR501000S · AVA Clever Choice IV2023 · PRASCO IV2023 · AVA Clever Choice IV2024 · PRASCO IV2024 · AVA Clever Choice IV2062

Sobivad autod

IVECO: DAILY I Kaubik, DAILY I Platvorm veoauto/šassii, DAILY II Kaubik, DAILY II Platvorm veoauto/šassii

Radiaator, mootorijahutus FAST FT55058

Radiaator, mootorijahutus FAST FT55058
ArtikkelFT55058
KaubamärkFAST
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN5901797017392
Kaal5.2 kg
Pakend3 tk
MaterjalAlumiinium
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma võrdsustusanumata
Netopikkus [mm]638
Netolaius [mm]453
Netosügavus [mm]33
70.63€
Pole laos
3
IVECO1907918
IVECO92901136
IVECO93809189
IVECO93809326
IVECO93811429
IVECO93814567
IVECO93814568
IVECO93911429
IVECO97210218
AKS DASIS011001N
JDEUS014E03
JDEUS014M07
FRIGAIR02043016
FRIGAIR02049016
AKS DASIS060038N
AKS DASIS081430N
GERI10104
ORDONEZ1020230811
AKS DASIS11001N
RHIAG110277
4SEASONS114001
4SEASONS114001AL
JDEUS14E03
JDEUS14M07
FRIGAIR2043016
FRIGAIR2049016
AKS DASIS213470N
AKS DASIS260760S
VAN WEZEL28002023
VAN WEZEL28002024
VAN WEZEL28002062
ARD310533
KAGER310533
MAGNETI MARELLI350213266000
AKS DASIS360180N
AUTOGAMMA404056
VERTAT404056
VEMA4444237
VEMA4444759
NRF58883
AKS DASIS60038N
SCHLIECKMANN60282024
SCHLIECKMANN60282062
NISSENS62288
DT Spare Parts721023
AKS DASIS81430N
VALEO816647
HELLA8MK 376 717-551
BEHR HELLA SERVICE8MK376717551
EMMERRE906926
MAGNETI MARELLIBM266
MAHLECR501000S
AVA Clever ChoiceIV2023
PRASCOIV2023
AVA Clever ChoiceIV2024
PRASCOIV2024
AVA Clever ChoiceIV2062