Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

LADA 2121 3501090 · LADA 2121 3501090 01 · LADA 21230 3501089 00 · CHEVROLET 212303501089000 · CHEVROLET 212303501089010

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 466 600 · BOSCH 0 986 494 462 · LPR 05P179 · REMSA 103.00 · ATE 13 0460 8006 2 · ICER 180269 · TEXTAR 20660 156 0 4 · TEXTAR 2066001 · ROADHOUSE 2080 00 · ROADHOUSE 2103.00 · HP (ZEBRA) 2293 · ATE 27 0460 1501 2 · SPIDAN 30119 · VALEO 301389 · A.B.S. 36136 · ROULUNDS RUBBER 430181 · VALEO 551 447 · BENDIX 571265B · JURID 571265J · VALEO 598389 · ATE 608006 · GIRLING 612652 · VALEO 671602 · HELLA 8DB 355 007-221 · QUINTON HAZELL BP92 · FERODO FDB195 · TRW GDB140 · TRW GDB265 · HITEC H257 · DELPHI LP189 · DELCO REMY LP92 · MINTEX MDB1156 · BREMBO P41002 · HAVAM RS5670 · PAGID T 0825 · ABEX T6235 · KAWE 0103 00 · REMSA 0103.00 · Technika 01105 · MEYLE 025 206 6016 · TRUSTING 048.0 · fri.tech. 048.0 · LPR 05P179 · AKRON-MALÒ 1050176 · GOODWILL 1061 F · KAWE 109-0970 · QUICK BRAKE 109-0970 · QUICK BRAKE 109-0970-1

Sobivad autod

LADA: NIVA Maastur kinnine (2121, 2131)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur BOSCH 0 986 466 601

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur BOSCH 0 986 466 601
Artikkel0986466601
KaubamärkBOSCH
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN4047024045293
PäritoluriikAustria
Kaal1.03 kg
Jämedus/Tugevus (mm)15, 75
KontrolltähistusECE-R90
Laius (mm)125, 4
Kõrgus (mm)45
MaterjalLow-Metallic
PidurisüsteemBosch
WVA-number20660
soovitava lisavarustuse artiklinumber1987474603
10.52€
Saadavus 9
1
LADA2121 3501090
LADA2121 3501090 01
LADA21230 3501089 00
CHEVROLET212303501089000
CHEVROLET212303501089010
BOSCH0 986 466 600
BOSCH0 986 494 462
LPR05P179
REMSA103.00
ATE13 0460 8006 2
ICER180269
TEXTAR20660 156 0 4
TEXTAR2066001
ROADHOUSE2080 00
ROADHOUSE2103.00
HP (ZEBRA)2293
ATE27 0460 1501 2
SPIDAN30119
VALEO301389
A.B.S.36136
ROULUNDS RUBBER430181
VALEO551 447
BENDIX571265B
JURID571265J
VALEO598389
ATE608006
GIRLING612652
VALEO671602
HELLA8DB 355 007-221
QUINTON HAZELLBP92
FERODOFDB195
TRWGDB140
TRWGDB265
HITECH257
DELPHILP189
DELCO REMYLP92
MINTEXMDB1156
BREMBOP41002
HAVAMRS5670
PAGIDT 0825
ABEXT6235
KAWE0103 00
REMSA0103.00
Technika01105
MEYLE025 206 6016
TRUSTING048.0
fri.tech.048.0
LPR05P179
AKRON-MALÒ1050176
GOODWILL1061 F
KAWE109-0970
QUICK BRAKE109-0970
QUICK BRAKE109-0970-1