Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MERCEDES-BENZ 674 500 00 49 · MERCEDES-BENZ A 674 500 00 49 · MERCEDES-BENZ A6735000149 · MERCEDES-BENZ A674500004964

Analoogid ja ühilduvad osad

MEYLE 034 223 0009 · AKS DASIS 133070N · MAGNETI MARELLI 359001601190 · VALEO 6TA003A · MAGNETI MARELLI A9238MM · MEYLE 034 223 0009 · MEAT & DORIA 2035127 · HOFFER 2035127 · DT Spare Parts 4.62815 · WE PARTS 422600126 · FEBI BILSTEIN 45156 · AKS DASIS 133070N · KALE OTO RADYATÖR 344140 · EACLIMA 47D45004 · NISSENS 996039 · PRASCO MET297 · WILMINK GROUP WG1835970 · WILMINK GROUP WG2121336 · WILMINK GROUP WG2184395 · REACH 1.25.11033 · WILMINK GROUP WG2314546 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 19033005 · REACH 1.25.11033.W · MERCEDES-BENZ 674 500 00 49 · MERCEDES-BENZ A 674 500 00 49 · MERCEDES-BENZ A6735000149 · MERCEDES-BENZ A674500004964

Paisupaak, jahutusvedelik MAHLE CRT 45 000P

ArtikkelCRT45000P
KaubamärkMAHLE
TootegruppPaisupaak, jahutusvedelik
EAN4057635115254
PäritoluriikBelgia
Kaal3.335 kg
Pikkus (mm)588
Laius (mm)153
Kõrgus (mm)231
Värvmust
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kaanega
pakendi pikkus [cm]68, 0
pakendi laius [cm]33, 00
pakendi kõrgus [cm]25, 50
Netokaal [g]2535
TootjaMAHLE
131.81€
Pole laos
1
MERCEDES-BENZ674 500 00 49
MERCEDES-BENZA 674 500 00 49
MERCEDES-BENZA6735000149
MERCEDES-BENZA674500004964
MEYLE034 223 0009
AKS DASIS133070N
MAGNETI MARELLI359001601190
VALEO6TA003A
MAGNETI MARELLIA9238MM
MEYLE034 223 0009
MEAT & DORIA2035127
HOFFER2035127
DT Spare Parts4.62815
WE PARTS422600126
FEBI BILSTEIN45156
AKS DASIS133070N
KALE OTO RADYATÖR344140
EACLIMA47D45004
NISSENS996039
PRASCOMET297
WILMINK GROUPWG1835970
WILMINK GROUPWG2121336
WILMINK GROUPWG2184395
REACH1.25.11033
WILMINK GROUPWG2314546
HIGHWAY AUTOMOTIVE19033005
REACH1.25.11033.W
MERCEDES-BENZ674 500 00 49
MERCEDES-BENZA 674 500 00 49
MERCEDES-BENZA6735000149
MERCEDES-BENZA674500004964

Ostetakse sageli koos