Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MERCEDES-BENZ 940 500 02 03 · MERCEDES-BENZ 940 500 03 03 · MERCEDES-BENZ 940 500 04 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 02 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 03 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 04 03

Analoogid ja ühilduvad osad

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0140117 · FRIGAIR 0206.3005 · GERI 10577 · JDEUS 117M08 · 4SEASONS 118140 · AHE 118140 · AKS DASIS 130008N · VAN WEZEL 31002146 · AUTOGAMMA 401114 · NRF 50586 · NISSENS 62648 · VALEO 733416 · VALEO 960625 · AVA Clever Choice ME2146 · PRASCO ME2146 · TitanX RX119015 · FRIGAIR 0206.3005 · JDEUS 117M08 · DT Spare Parts 4.63712 · JDEUS M-117008A · TitanX RX119015 · ASPART 6ETC1029 · REACH 1.42.10687.142 · AKS DASIS 130008N · OREX 150489 · EACLIMA 31R45022 · KALE OTO RADYATÖR 352840 · BUGOBROT 40-MB0002 · NRF 50586 · NRF 50586X · NISSENS 62648 · VALEO 733416 · THERMOTEC D7ME016TT · PRASCO ME2146 · WILMINK GROUP WG1721399 · WILMINK GROUP WG2183881 · WILMINK GROUP WG2207489 · WILMINK GROUP WG2314753 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 10033022 · KRAFTVOLL GERMANY 08020074 · WILMINK GROUP WG2115015 · MERCEDES-BENZ 940 500 02 03 · MERCEDES-BENZ 940 500 03 03 · MERCEDES-BENZ 940 500 04 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 02 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 03 03 · MERCEDES-BENZ A 940 500 04 03

Radiaator, mootorijahutus MAHLE CR 673 000P

ArtikkelCR673000P
KaubamärkMAHLE
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN4057635088275
PäritoluriikBelgia
Kaal28.88 kg
Piirangutega toode/piirangu infoõlijahutiga
pakendi pikkus [cm]119, 0
pakendi laius [cm]98, 00
pakendi kõrgus [cm]51, 00
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]815
Netolaius [mm]668
Netosügavus [mm]42
Netokaal [g]14420
TootjaMAHLE
517.27€
Pole laos
1
MERCEDES-BENZ940 500 02 03
MERCEDES-BENZ940 500 03 03
MERCEDES-BENZ940 500 04 03
MERCEDES-BENZA 940 500 02 03
MERCEDES-BENZA 940 500 03 03
MERCEDES-BENZA 940 500 04 03
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0140117
FRIGAIR0206.3005
GERI10577
JDEUS117M08
4SEASONS118140
AHE118140
AKS DASIS130008N
VAN WEZEL31002146
AUTOGAMMA401114
NRF50586
NISSENS62648
VALEO733416
VALEO960625
AVA Clever ChoiceME2146
PRASCOME2146
TitanXRX119015
FRIGAIR0206.3005
JDEUS117M08
DT Spare Parts4.63712
JDEUSM-117008A
TitanXRX119015
ASPART6ETC1029
REACH1.42.10687.142
AKS DASIS130008N
OREX150489
EACLIMA31R45022
KALE OTO RADYATÖR352840
BUGOBROT40-MB0002
NRF50586
NRF50586X
NISSENS62648
VALEO733416
THERMOTECD7ME016TT
PRASCOME2146
WILMINK GROUPWG1721399
WILMINK GROUPWG2183881
WILMINK GROUPWG2207489
WILMINK GROUPWG2314753
HIGHWAY AUTOMOTIVE10033022
KRAFTVOLL GERMANY08020074
WILMINK GROUPWG2115015
MERCEDES-BENZ940 500 02 03
MERCEDES-BENZ940 500 03 03
MERCEDES-BENZ940 500 04 03
MERCEDES-BENZA 940 500 02 03
MERCEDES-BENZA 940 500 03 03
MERCEDES-BENZA 940 500 04 03