Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

RENAULT 214100057R

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 01093097 · AUTOGAMMA 105219 · AHE 123181 · AHE 123181/A · AKS DASIS 180103N · MAGNETI MARELLI 350213063003 · MAGNETI MARELLI 350213200600 · MAGNETI MARELLI 359000301770 · MAGNETI MARELLI 359000391770 · NRF 53136 · NISSENS 637617 · VALEO 735180 · PRASCO RN036R004 · AVA Clever Choice RT2445 · PRASCO RT2445 · AVA Clever Choice RTA2445 · PRASCO RTA2445 · FRIGAIR 0109.3097 · JDEUS M-0231420 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-040-2726 · GT-BERGMANN GT10-014 · REACH 1.40.21158.534 · KRAFT AUTOMOTIVE 1555113 · AKS DASIS 180077N · EACLIMA 31R60001 · KALE OTO RADYATÖR 355835 · VAN WEZEL 43002445 · NRF 53136 · NISSENS 637617 · NISSENS 696774 · VALEO 735180 · MOTRIO 8660006131 · DIEDERICHS DCM2955 · AVA Clever Choice RTA2445 · PRASCO RTA2445 · WILMINK GROUP WG1722072 · WILMINK GROUP WG2183309 · WILMINK GROUP WG2207933 · WILMINK GROUP WG2115497 · SRLine 601408-2 · MOTRIO 8550508924 · RENAULT 214100057R

Sobivad autod

RENAULT: FLUENCE (L3_), MEGANE CC (EZ0/1_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Kupee (DZ0/1_), MEGANE III Luukpära (BZ0/1_, B3_)

Radiaator, mootorijahutus MAHLE CR 24 000P

ArtikkelCR24000P
KaubamärkMAHLE
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN4057635079860
PäritoluriikBelgia
Kaal10.004 kg
Läbimõõt 1 (mm)35
Läbimõõt 2 (mm)36
pakendi pikkus [cm]100, 0
pakendi laius [cm]40, 00
pakendi kõrgus [cm]12, 00
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Netopikkus [mm]650
Netolaius [mm]390
Netosügavus [mm]34
Netokaal [g]2616
150.73€
Pole laos
1
RENAULT214100057R
FRIGAIR01093097
AUTOGAMMA105219
AHE123181
AHE123181/A
AKS DASIS180103N
MAGNETI MARELLI350213063003
MAGNETI MARELLI350213200600
MAGNETI MARELLI359000301770
MAGNETI MARELLI359000391770
NRF53136
NISSENS637617
VALEO735180
PRASCORN036R004
AVA Clever ChoiceRT2445
PRASCORT2445
AVA Clever ChoiceRTA2445
PRASCORTA2445
FRIGAIR0109.3097
JDEUSM-0231420
A.Z. MeisterteileAZMT-45-040-2726
GT-BERGMANNGT10-014
REACH1.40.21158.534
KRAFT AUTOMOTIVE1555113
AKS DASIS180077N
EACLIMA31R60001
KALE OTO RADYATÖR355835
VAN WEZEL43002445
NRF53136
NISSENS637617
NISSENS696774
VALEO735180
MOTRIO8660006131
DIEDERICHSDCM2955
AVA Clever ChoiceRTA2445
PRASCORTA2445
WILMINK GROUPWG1722072
WILMINK GROUPWG2183309
WILMINK GROUPWG2207933
WILMINK GROUPWG2115497
SRLine601408-2
MOTRIO8550508924
RENAULT214100057R