Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

SAME 294394800 · FIAT 46231758 · FIAT 4765931 · FIAT 4765933 · FIAT 4765934 · IVECO 4787663 · FIAT 4787668 · FIAT 4787671 · FIAT 4800504 · IVECO 4808497 · FIAT 4808504 · FIAT 4808506 · IVECO 4808509 · FIAT 4808510 · FIAT 4808517 · FIAT 4808518 · IVECO 4818513 · FIAT 4841776 · FIAT 4849157 · FIAT 77452410 · IVECO 98486484

Analoogid ja ühilduvad osad

SPIDAN 0003411 · BOSCH 0120488225 · BOSCH 0120488250 · BOSCH 0120488251 · BOSCH 0120489152 · BOSCH 0120489153 · BOSCH 0120489212 · BOSCH 0120489219 · MAGNETI MARELLI 063320023010 · MAGNETI MARELLI 063320049010 · MAGNETI MARELLI 063321019010 · MAGNETI MARELLI 063321021010 · MAGNETI MARELLI 063321502010 · BOSCH 0986035630 · BOSCH 0986035631 · DA SILVA 10378 · BV PSH 105.001.065 · BV PSH 105.001.065.050 · BV PSH 105.012.055.090 · FARCOM 111638 · HC-Cargo 111686 · LETRIKA 11201327 · LETRIKA 11201330 · LETRIKA 11201662 · EUROTEC 12035630 · EUROTEC 12035630EU · WAI 12281N · DA SILVA 16237 · DELCO REMY 19025061 · DELCO REMY 19025064 · REAL 20104511 · REAL 20104511BN · CEVAM 2029 · SANDO 2030115 · SANDO 2030115.0 · MESSMER 210248 · ERA 210248 · ERA 210248A · MESSMER 210248B · MESSMER 210248R · ERA 210248R · CEVAM 2119 · DRI 218105652 · DRI 218111652 · ELSTOCK 27-2526 · ELSTOCK 28-1734 · ELSTOCK 28-2692 · AD KÜHNER 30355RI

Sobivad autod

ALFA ROMEO: 33 (905_), 33 Sportwagon (905_), 75 (162_), AR 6 Kaubik (280_) · FIAT: 131 (131_), 131 Familiare/Panorama (131_), ARGENTA (132_), CROMA (154_), DUCATO Kaubik (280_) · IVECO: DAILY I Kaubik, DAILY I Platvorm veoauto/šassii, DAILY II Kaubik · LANCIA: THEMA (834_), THEMA SW (834_) · RAYTON FISSORE: MAGNUM

Generaator CASCO CAL30115AS

Generaator CASCO CAL30115AS
ArtikkelCAL30115AS
KaubamärkCASCO
TootegruppGeneraator
EAN8058642101724
Kaal4.693 kg
Pinge [V]12
Generaator- laadevool [A]65
Tootja piirangMARELLI
Pistikuteostus-IDCPA0090
Ribide arv1
Rihmarattad Ø (mm)90
Rihmarattadkoos rihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu infokoos integreeritud seadistajaga
Kinnitusaukude hulk3
TootjaALFA ROMEO
TootjaFIAT
TootjaLANCIA
81.89€
Saadavus 3
1
SAME294394800
FIAT46231758
FIAT4765931
FIAT4765933
FIAT4765934
IVECO4787663
FIAT4787668
FIAT4787671
FIAT4800504
IVECO4808497
FIAT4808504
FIAT4808506
IVECO4808509
FIAT4808510
FIAT4808517
FIAT4808518
IVECO4818513
FIAT4841776
FIAT4849157
FIAT77452410
IVECO98486484
SPIDAN0003411
BOSCH0120488225
BOSCH0120488250
BOSCH0120488251
BOSCH0120489152
BOSCH0120489153
BOSCH0120489212
BOSCH0120489219
MAGNETI MARELLI063320023010
MAGNETI MARELLI063320049010
MAGNETI MARELLI063321019010
MAGNETI MARELLI063321021010
MAGNETI MARELLI063321502010
BOSCH0986035630
BOSCH0986035631
DA SILVA10378
BV PSH105.001.065
BV PSH105.001.065.050
BV PSH105.012.055.090
FARCOM111638
HC-Cargo111686
LETRIKA11201327
LETRIKA11201330
LETRIKA11201662
EUROTEC12035630
EUROTEC12035630EU
WAI12281N
DA SILVA16237
DELCO REMY19025061
DELCO REMY19025064
REAL20104511
REAL20104511BN
CEVAM2029
SANDO2030115
SANDO2030115.0
MESSMER210248
ERA210248
ERA210248A
MESSMER210248B
MESSMER210248R
ERA210248R
CEVAM2119
DRI218105652
DRI218111652
ELSTOCK27-2526
ELSTOCK28-1734
ELSTOCK28-2692
AD KÜHNER30355RI