Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

TOYOTA 42431-30290 · LEXUS 4243130290

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 479 615 · BOSCH 0 986 AB5 254 · BOSCH 0 986 AB5 582 · BREMBO 09.C930.11 · BOSCH 0986AB5803 · A.B.S. 09C93011 · FEBI BILSTEIN 108546 · CAR 142.1549 · A.B.S. 17682 · sbs 18152045106 · sbs 18153145106 · NK 2045106 · METELLI 23-1541C · ATE 24.0118-0147.1 · AP 25674 V · MEYLE 30-15 523 0036 · NK 3145106 · ATE 418147 · BENDIX 521399 · PAGID 54480 · JURID 562823JC · ZIMMERMANN 590.2824.20 · ZIMMERMANN 590.2824.52 · MAGNETI MARELLI 600000090450 · SAKURA 6053773 · GIRLING 6060632 · ASHIKA 61-02-246 · ASHIKA 61-02-246C · KAWE 61255 10 · REMSA 61255.10 · ROADHOUSE 61255.10 · CIFAM 800-1541C · TRISCAN 8120 131025 · HELLA 8DD 355 112-881 · HELLA 8DD 355 121-961 · TEXTAR 92148000 · TEXTAR 92148003 · TEXTAR 98200148001 · ADVICS A6R113B · COMLINE ADC01123V · BLUE PRINT ADT 343203 · COMLINE AND6367 · BORG & BECK BBD4535 · fri.tech. BD1124 · QUINTON HAZELL BDC5657 · DELPHI BG4024 · OPTIMAL BS-8818 · OPTIMAL BS-8818C

Sobivad autod

LEXUS: GS (_L1_), GS (_S19_), IS C (GSE2_), IS II (_E2_), IS III (_E3_) · TOYOTA: CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_), MARK X I (GRX12_), MARK X II (GRX13_)

Piduriketas ABE C42060ABE-P

Piduriketas ABE C42060ABE-P
ArtikkelC42060ABE-P
KaubamärkABE
TootegruppPiduriketas
EAN5901655214895
Kaal6.7 kg
Installatsiooni poolTagasild
Kõrgus (mm)67, 3
Piduriketta liiksisemine õhutus
Pidurikettajämedus [mm]18
Miinimumjämedus (mm)16, 5
Siseläbimõõt [mm]188
Välisläbimõõt [mm]310
Aukude arv5
Tsentri läbimõõt (mm)62
Pealispindkaetud
Keskaugu läbimõõt (mm)62
Aukudearv 12
Aukudearv 21
41.44€
Saadavus 20
1
TOYOTA42431-30290
LEXUS4243130290
BOSCH0 986 479 615
BOSCH0 986 AB5 254
BOSCH0 986 AB5 582
BREMBO09.C930.11
BOSCH0986AB5803
A.B.S.09C93011
FEBI BILSTEIN108546
CAR142.1549
A.B.S.17682
sbs18152045106
sbs18153145106
NK2045106
METELLI23-1541C
ATE24.0118-0147.1
AP25674 V
MEYLE30-15 523 0036
NK3145106
ATE418147
BENDIX521399
PAGID54480
JURID562823JC
ZIMMERMANN590.2824.20
ZIMMERMANN590.2824.52
MAGNETI MARELLI600000090450
SAKURA6053773
GIRLING6060632
ASHIKA61-02-246
ASHIKA61-02-246C
KAWE61255 10
REMSA61255.10
ROADHOUSE61255.10
CIFAM800-1541C
TRISCAN8120 131025
HELLA8DD 355 112-881
HELLA8DD 355 121-961
TEXTAR92148000
TEXTAR92148003
TEXTAR98200148001
ADVICSA6R113B
COMLINEADC01123V
BLUE PRINTADT 343203
COMLINEAND6367
BORG & BECKBBD4535
fri.tech.BD1124
QUINTON HAZELLBDC5657
DELPHIBG4024
OPTIMALBS-8818
OPTIMALBS-8818C