Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

VAUXHALL 5 68 057 · OPEL 568039 · OPEL 568054 · OPEL 568057 · VAUXHALL 90105445 · VAUXHALL 90168896 · VAUXHALL 90168958 · VAUXHALL 90168960 · OPEL 91024352 · GENERAL MOTORS 94608757 · DAEWOO 95175281 · DAEWOO 96175281

Analoogid ja ühilduvad osad

FEBI BILSTEIN 08849 · BOSCH 0986477018 · BOSCH 0986BB4523 · OMC 100953 · OMC 100953K · KAMOKA 104012 · LEMFÖRDER 1224101 · BREMBO 14471910 · PEX 150166 · METELLI 180300 · sbs 1825259905 · TEXTAR 24.0220-0001.2 · ATE 24022000012 · NK 259905 · DACO Germany 303610 · BARUM 329202B · JURID 329202J · BENDIX 354003 · HELLA PAGID 355301171 · MAPCO 35740 · MAPCO 35743 · ZIMMERMANN 430162000 · ATE 480013 · SEBRO 5128 · AUGROS 5293456P · MEYLE 6155236002 · PAGID 62402 · QH Benelux 66218 · ROADHOUSE 701300 · LPR 7D0138 · TRISCAN 812024203 · OBTEC A/S 825258391 · JURID 8282005120 · JURID 8282005128 · FEBI BILSTEIN 8849 · HELLA PAGID 8DT355301171 · TEXTAR 94008600 · TEXTAR 98100 0086 · TEXTAR 98100008601 · BOSCH 986477018 · SWAG 99908849 · BLUE PRINT ADG04701 · QUINTON HAZELL BDR109 · DELPHI BF102 · DELPHI BF1102 · RUVILLE BRD132310 · BRECO BT 4719 · OPTIMAL BT0130

Sobivad autod

CHEVROLET: NUBIRA Sedaan, NUBIRA Universaal · DAEWOO: ESPERO (KLEJ), LANOS (KLAT), LANOS Sedaan (KLAT), NEXIA, NEXIA Sedaan · OPEL: ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_), ASCONA A Voyage (84_, 89_), ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_), ASCONA C (J82), ASCONA C Luukpära (J82)

Piduritrummel DENCKERMANN B140038

Piduritrummel DENCKERMANN B140038
ArtikkelB140038
KaubamärkDENCKERMANN
TootegruppPiduritrummel
Kaal4.543 kg
Installatsiooni poolTagasild
Ava läbimõõt [mm]14, 7
Trumli läbimõõt [mm]200, 0
Piduritrumli läbimõõt väljaspool [mm]242
max piduritrumli läbimõõdu väljatreimismõõdud [mm]201, 3
Piduritrumli kõrgus sees [mm]53
Piduritrumli kõrgus kokku [mm]67
Aukude arv4
Ava Ø (mm)100
Läbimõõt, vastus (mm)57
14.88€
Pole laos
1
VAUXHALL5 68 057
OPEL568039
OPEL568054
OPEL568057
VAUXHALL90105445
VAUXHALL90168896
VAUXHALL90168958
VAUXHALL90168960
OPEL91024352
GENERAL MOTORS94608757
DAEWOO95175281
DAEWOO96175281
FEBI BILSTEIN08849
BOSCH0986477018
BOSCH0986BB4523
OMC100953
OMC100953K
KAMOKA104012
LEMFÖRDER1224101
BREMBO14471910
PEX150166
METELLI180300
sbs1825259905
TEXTAR24.0220-0001.2
ATE24022000012
NK259905
DACO Germany303610
BARUM329202B
JURID329202J
BENDIX354003
HELLA PAGID355301171
MAPCO35740
MAPCO35743
ZIMMERMANN430162000
ATE480013
SEBRO5128
AUGROS5293456P
MEYLE6155236002
PAGID62402
QH Benelux66218
ROADHOUSE701300
LPR7D0138
TRISCAN812024203
OBTEC A/S825258391
JURID8282005120
JURID8282005128
FEBI BILSTEIN8849
HELLA PAGID8DT355301171
TEXTAR94008600
TEXTAR98100 0086
TEXTAR98100008601
BOSCH986477018
SWAG99908849
BLUE PRINTADG04701
QUINTON HAZELLBDR109
DELPHIBF102
DELPHIBF1102
RUVILLEBRD132310
BRECOBT 4719
OPTIMALBT0130