Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1061261 · FORD 1069391 · FORD 1072557 · FORD 1073161 · FORD 1075126 · FORD 1075130 · FORD 1075132 · FORD 1107126 · FORD 1318692 · FORD 1355712 · FORD 2S418C607AA · FORD 2S418C607AB · FORD 98AB8C607DL · FORD 98AB8C607FH · FORD 98AB8C607FJ · FORD 98AB8C607FK · FORD 98AB8C607FL · FORD 98AB8C607FM · FORD 98AB8C607GM · FORD YS4H8C607AA

Analoogid ja ühilduvad osad

ABAKUS 017-014-0012 · FRIGAIR 0505.1012 · MAGNETI MARELLI 069422307010 · AKS DASIS 098094N · AKS DASIS 098330N · DIEDERICHS 1415301 · VAN WEZEL 1858753 · KLOKKERHOLM 25322603 · KLOKKERHOLM 253233-4 · NRF 47061 · VALEO 696149 · VALEO 696154 · SCHLIECKMANN 70232460 · NISSENS 85215 · BEHR HELLA SERVICE 8DB 355 000-191 · BEHR HELLA SERVICE 8EW 351 150-064 · GERI 951297 · MAHLE CFF 375 000S · DENSO DER10007 · DOGA EFO047 · PRASCO FD4203310 · AVA Clever Choice FD7505 · AVA Clever Choice FD7511 · AUTOGAMMA GA200450 · BorgWarner (BERU) LE597 · VEMO V25-01-1535 · VAN WEZEL 1858753 · ACR 330084 · NRF 47033 · DIEDERICHS DCL1013 · AUTOGAMMA GA200451 · VEMO V25-01-1533 · VEMO V25-01-1534 · VEMO V25-01-1537 · VEMO V25-01-1547 · AKS DASIS 098094N · ERA 352082 · KALE OTO RADYATÖR 417900 · NRF 47061 · NISSENS 85215 · AVA Clever Choice FD7505 · WILMINK GROUP WG1720135 · WILMINK GROUP WG1720162 · WILMINK GROUP WG2101511 · WILMINK GROUP WG2117338 · KRAFTVOLL GERMANY 08120032 · FORD 1061261 · FORD 1069391

Sobivad autod

FORD: FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW), FOCUS II (DA_, HCP, DP)

Ventilaator, mootorijahutus TYC 810-0016

Ventilaator, mootorijahutus TYC 810-0016
Artikkel810-0016
KaubamärkTYC
TootegruppVentilaator, mootorijahutus
EAN8717475026283
Kaal3.658 kg
Nimivõimsus [W]190
Läbimõõt 1 (mm)300
Läbimõõt 2 (mm)300
Küte/JahutusTopeltventilaator
Piirangutega toode/piirangu info 2koos jahutusventilaatoriraamiga(Zarge)
Piirangutega toode/piirangu info 2koos koormusvastupanuga
Pistikukatte kujuovaalne
Ventilaatorilabade arv10
98.08€
Pole laos
1
FORD1061261
FORD1069391
FORD1072557
FORD1073161
FORD1075126
FORD1075130
FORD1075132
FORD1107126
FORD1318692
FORD1355712
FORD2S418C607AA
FORD2S418C607AB
FORD98AB8C607DL
FORD98AB8C607FH
FORD98AB8C607FJ
FORD98AB8C607FK
FORD98AB8C607FL
FORD98AB8C607FM
FORD98AB8C607GM
FORDYS4H8C607AA
ABAKUS017-014-0012
FRIGAIR0505.1012
MAGNETI MARELLI069422307010
AKS DASIS098094N
AKS DASIS098330N
DIEDERICHS1415301
VAN WEZEL1858753
KLOKKERHOLM25322603
KLOKKERHOLM253233-4
NRF47061
VALEO696149
VALEO696154
SCHLIECKMANN70232460
NISSENS85215
BEHR HELLA SERVICE8DB 355 000-191
BEHR HELLA SERVICE8EW 351 150-064
GERI951297
MAHLECFF 375 000S
DENSODER10007
DOGAEFO047
PRASCOFD4203310
AVA Clever ChoiceFD7505
AVA Clever ChoiceFD7511
AUTOGAMMAGA200450
BorgWarner (BERU)LE597
VEMOV25-01-1535
VAN WEZEL1858753
ACR330084
NRF47033
DIEDERICHSDCL1013
AUTOGAMMAGA200451
VEMOV25-01-1533
VEMOV25-01-1534
VEMOV25-01-1537
VEMOV25-01-1547
AKS DASIS098094N
ERA352082
KALE OTO RADYATÖR417900
NRF47061
NISSENS85215
AVA Clever ChoiceFD7505
WILMINK GROUPWG1720135
WILMINK GROUPWG1720162
WILMINK GROUPWG2101511
WILMINK GROUPWG2117338
KRAFTVOLL GERMANY08120032
FORD1061261
FORD1069391