Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MERCEDES-BENZ 9015002400 · MERCEDES-BENZ 9015002800 · MERCEDES-BENZ 9015003400 · MERCEDES-BENZ A9015002400 · MERCEDES-BENZ A9015002800 · MERCEDES-BENZ A9015003400

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 0206.2084 · AKS DASIS 132040N · AKS DASIS 132130N · FRIGAIR 2062084 · BEHR SERVICE 2204074 · SERCK-MARSTON 2760183 · VAN WEZEL 30002182 · NRF 50558 · NRF 50574 · SERCK-MARSTON 5762182 · GERI 59028 · NISSENS 62685A · NISSENS 62686 · NISSENS 62686A · BEHR SERVICE 8MK376721431 · BEHR SERVICE 8MK376721434 · BEHR SERVICE 8MK376721441 · BEHR SERVICE 8MK376721444 · MAHLE CR682000P · MAHLE CR683000P · MAHLE CR683000S · DENSO DRM17017 · AVA Clever Choice KMS182 · ARD MERC5853O · AVA Clever Choice MS2182 · AVA Clever Choice MSA2182 · QUINTON HAZELL QER1721 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.40.172 · FRIGAIR 0206.2081 · ABAKUS 054-017-0006 · REACH 1.40.14078.136 · REACH 1.40.14080.136 · STELLOX 10-25260-SX · AutoTechteile 100 5034 · AUTOGAMMA 101323 · AKS DASIS 132040N · KRAFT AUTOMOTIVE 1551470 · ORDONEZ 2066080 · VAN WEZEL 30002182 · VAN WEZEL 30002183 · EACLIMA 31R50129 · EACLIMA 31R50130 · KALE OTO RADYATÖR 330200 · KALE OTO RADYATÖR 330300 · MAGNETI MARELLI 359000301700 · MAGNETI MARELLI 359000391700 · DT Spare Parts 4.66771 · NRF 50558

Sobivad autod

MERCEDES-BENZ: SPRINTER 2-t Buss (B901, B902), SPRINTER 2-t Kaubik (B901, B902), SPRINTER 2-t Platvorm veoauto/šassii (B901, B902), SPRINTER 3-t Buss (B903), SPRINTER 3-t Kaubik (B903)

Radiaator, mootorijahutus VALEO 732472

Radiaator, mootorijahutus VALEO 732472
Artikkel732472
KaubamärkVALEO
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN3276427324723
PäritoluriikAustria
Kaal8.94 kg
Kaal (kg)9
MaterjalAlumiinium
Küte/Jahutuskoos võrdsustusanumaga
Küte/Jahutussõidukitele ilma õliradiaatorita
KorpusetüüpSünteetikakorpus
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma jahutusvedeliku regulaatorita
Sisend-Ø (mm)43
Väljalase-Ø (mm)43
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Netopikkus [mm]680
Netolaius [mm]407
Netosügavus [mm]42
376.06€
Pole laos
1
MERCEDES-BENZ9015002400
MERCEDES-BENZ9015002800
MERCEDES-BENZ9015003400
MERCEDES-BENZA9015002400
MERCEDES-BENZA9015002800
MERCEDES-BENZA9015003400
FRIGAIR0206.2084
AKS DASIS132040N
AKS DASIS132130N
FRIGAIR2062084
BEHR SERVICE2204074
SERCK-MARSTON2760183
VAN WEZEL30002182
NRF50558
NRF50574
SERCK-MARSTON5762182
GERI59028
NISSENS62685A
NISSENS62686
NISSENS62686A
BEHR SERVICE8MK376721431
BEHR SERVICE8MK376721434
BEHR SERVICE8MK376721441
BEHR SERVICE8MK376721444
MAHLECR682000P
MAHLECR683000P
MAHLECR683000S
DENSODRM17017
AVA Clever ChoiceKMS182
ARDMERC5853O
AVA Clever ChoiceMS2182
AVA Clever ChoiceMSA2182
QUINTON HAZELLQER1721
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.40.172
FRIGAIR0206.2081
ABAKUS054-017-0006
REACH1.40.14078.136
REACH1.40.14080.136
STELLOX10-25260-SX
AutoTechteile100 5034
AUTOGAMMA101323
AKS DASIS132040N
KRAFT AUTOMOTIVE1551470
ORDONEZ2066080
VAN WEZEL30002182
VAN WEZEL30002183
EACLIMA31R50129
EACLIMA31R50130
KALE OTO RADYATÖR330200
KALE OTO RADYATÖR330300
MAGNETI MARELLI359000301700
MAGNETI MARELLI359000391700
DT Spare Parts4.66771
NRF50558