Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FORD 1559504 · FIAT 1814153 · FORD 1814153 · FORD 1898115 · FIAT 51787115 · FIAT 51892709 · FIAT 51934449 · FIAT 51939068 · FORD 9S518005BA · FORD DS518005BA · FORD MEDS518005BA

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 01043135 · AKS DASIS 080008N · AKS DASIS 080111N · AUTOGAMMA 104618 · 4SEASONS 109391 · 4SEASONS 109391A · 4SEASONS 109391O · VAN WEZEL 17002345 · VAN WEZEL 17002404 · EACLIMA 31R25066 · EACLIMA 31R25130 · MAGNETI MARELLI 350213183900 · NISSENS 61936 · NISSENS 699518 · HELLA 8MK376790051 · HELLA 8MK376790054 · HELLA 8MK376900221 · 4SEASONS 980FI16010 · MAHLE CR1859000P · MAHLE CR1859000S · MAHLE CR2005000P · THERMOTEC D7F053TT · DENSO DRM09088 · DENSO DRM09161 · AVA Clever Choice FT2345 · AVA Clever Choice FT2404 · AVA Clever Choice FTA2345 · JDEUS RA0111240 · JDEUS RA0111360 · FRIGAIR 0104.3135 · ABAKUS 016-017-0054 · AKS DASIS 080008N · SOMORA 080240 · REACH 1.40.21147.523 · AUTOGAMMA 104618 · AHE 109.391 · AHE 109.391/A · VAN WEZEL 17002345 · ORDONEZ 2063015 · ORDONEZ 2065041 · ORDONEZ 2065080 · EACLIMA 31R25130 · MAGNETI MARELLI 350213120703 · MAGNETI MARELLI 350213183900 · NISSENS 61936 · NISSENS 699518 · TYC 709-0022-R · KLAXCAR FRANCE 80159z

Radiaator, mootorijahutus NRF 53526

Radiaator, mootorijahutus NRF 53526
Artikkel53526
KaubamärkNRF
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN8718042037589
PäritoluriikMadalmaad
Kaal5.14 kg
MaterjalAlumiinium
Piirangutega toode/piirangu info 2koos osadega
Radiaatori tüüpJahutusribid mehaaniliselt ühendatud
Netopikkus [mm]480
Netolaius [mm]416
Netosügavus [mm]23
61.04€
Saadavus 14
1
FORD1559504
FIAT1814153
FORD1814153
FORD1898115
FIAT51787115
FIAT51892709
FIAT51934449
FIAT51939068
FORD9S518005BA
FORDDS518005BA
FORDMEDS518005BA
FRIGAIR01043135
AKS DASIS080008N
AKS DASIS080111N
AUTOGAMMA104618
4SEASONS109391
4SEASONS109391A
4SEASONS109391O
VAN WEZEL17002345
VAN WEZEL17002404
EACLIMA31R25066
EACLIMA31R25130
MAGNETI MARELLI350213183900
NISSENS61936
NISSENS699518
HELLA8MK376790051
HELLA8MK376790054
HELLA8MK376900221
4SEASONS980FI16010
MAHLECR1859000P
MAHLECR1859000S
MAHLECR2005000P
THERMOTECD7F053TT
DENSODRM09088
DENSODRM09161
AVA Clever ChoiceFT2345
AVA Clever ChoiceFT2404
AVA Clever ChoiceFTA2345
JDEUSRA0111240
JDEUSRA0111360
FRIGAIR0104.3135
ABAKUS016-017-0054
AKS DASIS080008N
SOMORA080240
REACH1.40.21147.523
AUTOGAMMA104618
AHE109.391
AHE109.391/A
VAN WEZEL17002345
ORDONEZ2063015
ORDONEZ2065041
ORDONEZ2065080
EACLIMA31R25130
MAGNETI MARELLI350213120703
MAGNETI MARELLI350213183900
NISSENS61936
NISSENS699518
TYC709-0022-R
KLAXCAR FRANCE80159z