Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

OPEL 1300266 · VAUXHALL 1300266 · OPEL 13145211 · VAUXHALL 13145211 · OPEL 13170110 · VAUXHALL 13170110

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 01073087 · AUTOGAMMA 103628 · 4SEASONS 121123 · 4SEASONS 121123A · AKS DASIS 150058N · MAGNETI MARELLI 359000391490 · VAN WEZEL 37002363 · NRF 53442 · NISSENS 63028A · VALEO 734382 · HELLA 8MK376754081 · 4SEASONS 980OP12018 · MAHLE CR1091000S · THERMOTEC D7X055TT · DENSO DRM20103 · AVA Clever Choice OL2363 · AVA Clever Choice OLA2363 · JDEUS RA0200990 · DELPHI TSP0524023 · VEMO V40602069 · FRIGAIR 0107.3087 · ABAKUS 037-017-0029 · REACH 1.40.14336.116 · AHE 121.123/A · AKS DASIS 150058N · EACLIMA 31R54200 · KALE OTO RADYATÖR 357020 · VAN WEZEL 37002363 · KALE OTO RADYATÖR 371200 · NRF 53442 · JPN 60C9034-JPN · NISSENS 63028A · NISSENS 693262 · TYC 725-0036 · TYC 725-0036-R · VALEO 734382 · MAXGEAR AC568495 · MAHLE CR 1091 000S · PRASCO OL2363 · AVA Clever Choice OLA2363 · PRASCO OLA2363 · PRASCO OP410R002 · SATO tech R20394 · LYNXAUTO RB-1107 · VEMO V40-60-2069 · WILMINK GROUP WG1722323 · WILMINK GROUP WG2161943 · WILMINK GROUP WG2182308

Radiaator, mootorijahutus NRF 53442A

Radiaator, mootorijahutus NRF 53442A
Artikkel53442A
KaubamärkNRF
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
EAN8718042318145
PäritoluriikMadalmaad
Kaal3.24 kg
MaterjalAlumiinium
VersioonAlternative
Radiaatori tüüpJahutusribid mehaaniliselt ühendatud
Netopikkus [mm]605
Netolaius [mm]359
Netosügavus [mm]23
40.68€
Saadavus 8
1
OPEL1300266
VAUXHALL1300266
OPEL13145211
VAUXHALL13145211
OPEL13170110
VAUXHALL13170110
FRIGAIR01073087
AUTOGAMMA103628
4SEASONS121123
4SEASONS121123A
AKS DASIS150058N
MAGNETI MARELLI359000391490
VAN WEZEL37002363
NRF53442
NISSENS63028A
VALEO734382
HELLA8MK376754081
4SEASONS980OP12018
MAHLECR1091000S
THERMOTECD7X055TT
DENSODRM20103
AVA Clever ChoiceOL2363
AVA Clever ChoiceOLA2363
JDEUSRA0200990
DELPHITSP0524023
VEMOV40602069
FRIGAIR0107.3087
ABAKUS037-017-0029
REACH1.40.14336.116
AHE121.123/A
AKS DASIS150058N
EACLIMA31R54200
KALE OTO RADYATÖR357020
VAN WEZEL37002363
KALE OTO RADYATÖR371200
NRF53442
JPN60C9034-JPN
NISSENS63028A
NISSENS693262
TYC725-0036
TYC725-0036-R
VALEO734382
MAXGEARAC568495
MAHLECR 1091 000S
PRASCOOL2363
AVA Clever ChoiceOLA2363
PRASCOOLA2363
PRASCOOP410R002
SATO techR20394
LYNXAUTORB-1107
VEMOV40-60-2069
WILMINK GROUPWG1722323
WILMINK GROUPWG2161943
WILMINK GROUPWG2182308