Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MAN 51066300071

Analoogid ja ühilduvad osad

SAMPA 022396 · AKS DASIS 268029N · DT Spare Parts 315261 · FEBI BILSTEIN 38137 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 61031019 · COJALI 7063105 · COJALI 7065105 · AUGER 76965 · NISSENS 86047 · HELLA 8MV376757681 · MAHLE CFC127000P · THERMOTEC D9MA002TT · BorgWarner (BERU) LK032 · AVA Clever Choice MNC089 · AKS DASIS 268029N · DT Spare Parts 3.15261 · FEBI BILSTEIN 38137 · REAL 40324700BN · NISSENS 86047 · MAHLE CFC 127 000P · CASCO CVF67007AS · SANDO SVF67007.0 · FLAMAR VCF810076HQ · WILMINK GROUP WG1720848 · WILMINK GROUP WG1835673 · WILMINK GROUP WG2117659 · WILMINK GROUP WG2180285 · WILMINK GROUP WG2260965 · WILMINK GROUP WG2312061 · WILMINK GROUP WG1750569 · ITAB AUTOMOTIVE 53067007AV · MAN 51066300071

Sidur, radiaatoriventilaator NRF 49738

Sidur, radiaatoriventilaator NRF 49738
Artikkel49738
KaubamärkNRF
TootegruppSidur, radiaatoriventilaator
PäritoluriikMadalmaad
Kõrgus (mm)107
Ava läbimõõt [mm]9
Välisläbimõõt [mm]600
Küte/Jahutussõidukitele koos ventilaatoriga (märg hõõrdsidur)
Küte/Jahutuskoos ventilaatorirattaga
Ääriku läbimõõt [mm]77
Ventilaatorilabade arv8
Kinnitusaukude hulk4
160.44€
Pole laos
1
MAN51066300071
SAMPA022396
AKS DASIS268029N
DT Spare Parts315261
FEBI BILSTEIN38137
HIGHWAY AUTOMOTIVE61031019
COJALI7063105
COJALI7065105
AUGER76965
NISSENS86047
HELLA8MV376757681
MAHLECFC127000P
THERMOTECD9MA002TT
BorgWarner (BERU)LK032
AVA Clever ChoiceMNC089
AKS DASIS268029N
DT Spare Parts3.15261
FEBI BILSTEIN38137
REAL40324700BN
NISSENS86047
MAHLECFC 127 000P
CASCOCVF67007AS
SANDOSVF67007.0
FLAMARVCF810076HQ
WILMINK GROUPWG1720848
WILMINK GROUPWG1835673
WILMINK GROUPWG2117659
WILMINK GROUPWG2180285
WILMINK GROUPWG2260965
WILMINK GROUPWG2312061
WILMINK GROUPWG1750569
ITAB AUTOMOTIVE53067007AV
MAN51066300071