Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

NEOPLAN 0.8213.3300 · NEOPLAN 0.8213.5830 · MERCEDES-BENZ 000 420 02 72 · VOLVO 001131025 · VOLVO 001137191 · SCANIA 001415147 · VOLVO 01131025 · VOLVO 01137191 · SCANIA 01415147 · VOLVO 1 131 025 · VOLVO 1 137 191 · SCANIA 1 415 147 · NEOPLAN 1101.5508 · BOVA 234 110 · MAN 36.50803.0000 · NEOPLAN 501315228 · KÄSSBOHRER 8.225.000.589 · KÄSSBOHRER 8.285.000.589 · SOLARIS 821 358 300 · NEOPLAN 82135830 · VAN HOOL 920924972 · MERCEDES-BENZ A0004200272

Analoogid ja ühilduvad osad

PE Automotive 0104044407120325 · ST-TEMPLIN 03.110.0711.030 · ST-TEMPLIN 03.110.1926.480 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.35.102 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 05.35.034 · ZF 0501 314 498 · ZF 0501 315 228 · ZF 0501 316 953 · SAMPA 081.014 · BREMBO 09B32540 · DT Spare Parts 1.18761 · FEBI BILSTEIN 18 653 · DT Spare Parts 3.62064 · LEMFÖRDER 30687 01 · KNORR-BREMSE 31 025 · AUGER 31194 · FEBI BILSTEIN 35 346 · KNORR-BREMSE 37 191 · KNORR-BREMSE 371 910 061 · DT Spare Parts 4.64640 · ZIMMERMANN 410650100 · ZF 4474 375 211 · JURID 567801J · STELLOX 8500752SX · STELLOX 8501263SX · STELLOX 8501266SX · TEXTAR 93086800 · BERAL BCR168A · DON CVD542 · DON CVD608 · FERODO FCR168A · KNORR-BREMSE II 371 910 061 · KNORR-BREMSE II 37191 · KNORR-BREMSE K 021 958 · MERIT M44D76612 · MERIT M44DK201958 · JURATEK SCA101 · ST-TEMPLIN 03.110.0711.030 · DT Spare Parts 1.18761 · FEBI BILSTEIN 18653 · EBS 28.14.1000 · FEBI BILSTEIN 35346 · CASALS 55220 · JURID 567801J · STELLOX 85-00752-SX · BERAL BCR168A · FERODO FCR168A · FOMAR Friction FO 0301 PRO

Piduriketas PE Automotive 466.102-00A

Piduriketas PE Automotive 466.102-00A
Artikkel466.102-00A
KaubamärkPE Automotive
TootegruppPiduriketas
Kaal34.28 kg
Installatsiooni poolEsisild
Kõrgus (mm)131
Kaal (kg)34, 28
Piduriketta liiksisemine õhutus
Pidurikettajämedus [mm]45
KeermemõõtM16x1, 5
Miinimumjämedus (mm)37
Välisläbimõõt [mm]430
Aukude arv10
Ava Ø (mm)235
Rummus oleva ava läbimõõt [mm]203
145.95€
Pole laos
1
NEOPLAN0.8213.3300
NEOPLAN0.8213.5830
MERCEDES-BENZ000 420 02 72
VOLVO001131025
VOLVO001137191
SCANIA001415147
VOLVO01131025
VOLVO01137191
SCANIA01415147
VOLVO1 131 025
VOLVO1 137 191
SCANIA1 415 147
NEOPLAN1101.5508
BOVA234 110
MAN36.50803.0000
NEOPLAN501315228
KÄSSBOHRER8.225.000.589
KÄSSBOHRER8.285.000.589
SOLARIS821 358 300
NEOPLAN82135830
VAN HOOL920924972
MERCEDES-BENZA0004200272
PE Automotive0104044407120325
ST-TEMPLIN03.110.0711.030
ST-TEMPLIN03.110.1926.480
TRUCKTEC AUTOMOTIVE04.35.102
TRUCKTEC AUTOMOTIVE05.35.034
ZF0501 314 498
ZF0501 315 228
ZF0501 316 953
SAMPA081.014
BREMBO09B32540
DT Spare Parts1.18761
FEBI BILSTEIN18 653
DT Spare Parts3.62064
LEMFÖRDER30687 01
KNORR-BREMSE31 025
AUGER31194
FEBI BILSTEIN35 346
KNORR-BREMSE37 191
KNORR-BREMSE371 910 061
DT Spare Parts4.64640
ZIMMERMANN410650100
ZF4474 375 211
JURID567801J
STELLOX8500752SX
STELLOX8501263SX
STELLOX8501266SX
TEXTAR93086800
BERALBCR168A
DONCVD542
DONCVD608
FERODOFCR168A
KNORR-BREMSEII 371 910 061
KNORR-BREMSEII 37191
KNORR-BREMSEK 021 958
MERITM44D76612
MERITM44DK201958
JURATEKSCA101
ST-TEMPLIN03.110.0711.030
DT Spare Parts1.18761
FEBI BILSTEIN18653
EBS28.14.1000
FEBI BILSTEIN35346
CASALS55220
JURID567801J
STELLOX85-00752-SX
BERALBCR168A
FERODOFCR168A
FOMAR FrictionFO 0301 PRO