Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

HYUNDAI 2231127000 · KIA 2231127000 · HYUNDAI 2231127001 · KIA 2231127001

Analoogid ja ühilduvad osad

AJUSA 10142300 · VICTOR REINZ 61-53395-00 · ELRING 703.050 · PAYEN AG7920 · BGA CH2516 · GLASER H01070-00 · AJUSA 10142300 · GUARNITAUTO 102016-5250 · STELLOX 11-25373-SX · JPN 25U0332-JPN · RED-LINE 34HY025 · RED-LINE 34HY042 · ELRING 442.850 · TRISCAN 501-4300 · VICTOR REINZ 61-53395-00 · ELRING 703.050 · PAYEN AG7920 · Autopumps UK AHGU280 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1844 · BGA CH2516 · GLASER H01070-00 · NPS H125I24 · MOTIVE HGU280 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1250535 · WILMINK GROUP WG1002466 · WILMINK GROUP WG1033291 · WILMINK GROUP WG1033294 · WILMINK GROUP WG1103673 · WILMINK GROUP WG1141040 · WILMINK GROUP WG1159887 · WILMINK GROUP WG1177773 · WILMINK GROUP WG1192737 · WILMINK GROUP WG1228224 · WILMINK GROUP WG1244023 · WILMINK GROUP WG1449571 · WILMINK GROUP WG1704715 · WILMINK GROUP WG1805341 · WILMINK GROUP WG2133574 · WILMINK GROUP WG2133586 · WILMINK GROUP WG1757179 · MV Parts MV H1403 · ELWIS ROYAL 0032041 · KAMOKA 8701877 · HYUNDAI 2231127000 · KIA 2231127000 · HYUNDAI 2231127001 · KIA 2231127001

Sobivad autod

HYUNDAI: ELANTRA III (XD), ELANTRA III Sedaan (XD), SANTA FÉ I (SM), SANTA FÉ I Kaubik/maastur (SM), TRAJET (FO) · KIA: CARENS I Mahtuniversaal (FC, FJ), CERATO I Luukpära (LD), CERATO I Sedaan (LD), SPORTAGE II (JE_, KM_)

Tihend, silindripea CORTECO 415164P

Tihend, silindripea CORTECO 415164P
Artikkel415164P
KaubamärkCORTECO
TootegruppTihend, silindripea
EAN3358960404893
Kaal0.303 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 1
MaterjalMetall
22.48€
Saadavus 3
1
HYUNDAI2231127000
KIA2231127000
HYUNDAI2231127001
KIA2231127001
AJUSA10142300
VICTOR REINZ61-53395-00
ELRING703.050
PAYENAG7920
BGACH2516
GLASERH01070-00
AJUSA10142300
GUARNITAUTO102016-5250
STELLOX11-25373-SX
JPN25U0332-JPN
RED-LINE34HY025
RED-LINE34HY042
ELRING442.850
TRISCAN501-4300
VICTOR REINZ61-53395-00
ELRING703.050
PAYENAG7920
Autopumps UKAHGU280
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1844
BGACH2516
GLASERH01070-00
NPSH125I24
MOTIVEHGU280
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1250535
WILMINK GROUPWG1002466
WILMINK GROUPWG1033291
WILMINK GROUPWG1033294
WILMINK GROUPWG1103673
WILMINK GROUPWG1141040
WILMINK GROUPWG1159887
WILMINK GROUPWG1177773
WILMINK GROUPWG1192737
WILMINK GROUPWG1228224
WILMINK GROUPWG1244023
WILMINK GROUPWG1449571
WILMINK GROUPWG1704715
WILMINK GROUPWG1805341
WILMINK GROUPWG2133574
WILMINK GROUPWG2133586
WILMINK GROUPWG1757179
MV PartsMV H1403
ELWIS ROYAL0032041
KAMOKA8701877
HYUNDAI2231127000
KIA2231127000
HYUNDAI2231127001
KIA2231127001