Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

IVECO 08168289 · IVECO 41019640 · IVECO 8168290

Analoogid ja ühilduvad osad

BEHR HELLA SERVICE 1202202 · BEHR HELLA SERVICE 1266951002 · AKS DASIS 3294775 · KALE 344010 · HELLA 376705291 · FEBI BILSTEIN 49673 · FEBI BILSTEIN 49685 · MAHLE 70825660 · AKS DASIS 7474300034 · HELLA 8MA376705291 · AKS DASIS 9100401090 · NISSENS 996041 · MAHLE CRT44000P · MAHLE CRT44000P · MTA DBIV004TT · AVA Clever Choice IVT139 · FRIGAIR TX04102 · PE Automotive 029.032-00A · ST-TEMPLIN 07.090.0824.520 · MEAT & DORIA 2035075 · HOFFER 2035075 · MEYLE 234 223 0001 · KALE OTO RADYATÖR 344010 · WE PARTS 422600074 · NRF 454080 · FEBI BILSTEIN 49673 · FEBI BILSTEIN 49685 · NISSENS 996041 · MAHLE CRT 44 000P · AVA Clever Choice IVT139 · FRIGAIR TX04.102 · WILMINK GROUP WG1836388 · WILMINK GROUP WG1836399 · WILMINK GROUP WG2121337 · WILMINK GROUP WG2167219 · WILMINK GROUP WG2184394 · TitanX XT159002 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 19021002 · MAHLE CR T 44 000P · REACH 1.25.11027.W · IVECO 08168289 · IVECO 41019640 · IVECO 8168290

Paisupaak, jahutusvedelik AKS DASIS 401090N

Paisupaak, jahutusvedelik AKS DASIS 401090N
Artikkel401090N
KaubamärkAKS DASIS
TootegruppPaisupaak, jahutusvedelik
EAN4044455312307
Kaal2.9 kg
Kaal (kg)3, 28
MaterjalPlastik
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kaanega
pakendi pikkus [cm]50
pakendi laius [cm]39, 5
pakendi kõrgus [cm]29, 8
57.7€
Saadavus 3
1
IVECO08168289
IVECO41019640
IVECO8168290
BEHR HELLA SERVICE1202202
BEHR HELLA SERVICE1266951002
AKS DASIS3294775
KALE344010
HELLA376705291
FEBI BILSTEIN49673
FEBI BILSTEIN49685
MAHLE70825660
AKS DASIS7474300034
HELLA8MA376705291
AKS DASIS9100401090
NISSENS996041
MAHLECRT44000P
MAHLECRT44000P
MTADBIV004TT
AVA Clever ChoiceIVT139
FRIGAIRTX04102
PE Automotive029.032-00A
ST-TEMPLIN07.090.0824.520
MEAT & DORIA2035075
HOFFER2035075
MEYLE234 223 0001
KALE OTO RADYATÖR344010
WE PARTS422600074
NRF454080
FEBI BILSTEIN49673
FEBI BILSTEIN49685
NISSENS996041
MAHLECRT 44 000P
AVA Clever ChoiceIVT139
FRIGAIRTX04.102
WILMINK GROUPWG1836388
WILMINK GROUPWG1836399
WILMINK GROUPWG2121337
WILMINK GROUPWG2167219
WILMINK GROUPWG2184394
TitanXXT159002
HIGHWAY AUTOMOTIVE19021002
MAHLECR T 44 000P
REACH1.25.11027.W
IVECO08168289
IVECO41019640
IVECO8168290