Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

RENAULT TRUCKS 5001866239 · RENAULT TRUCKS 5010315845

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 02093084 · NRF 519563 · VAN WEZEL 67002066N · NISSENS 672570 · VALEO 733520 · AKS DASIS C4138N · MTA D7RV010TT · AVA Clever Choice RE2066N · FRIGAIR 0209.3084 · NRF 559563 · NISSENS 63200 · MAHLE CR 708 000P · TitanX RX169025 · WILMINK GROUP WG1721717 · WILMINK GROUP WG1722962 · WILMINK GROUP WG2183919 · WILMINK GROUP WG2207551 · RENAULT TRUCKS 5001866239 · RENAULT TRUCKS 5010315845

Radiaator, mootorijahutus AKS DASIS 390017S

Artikkel390017S
KaubamärkAKS DASIS
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
Kaal (kg)14, 5
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma raamita
Sisend-Ø (mm)45
Väljalase-Ø (mm)45
pakendi pikkus [cm]115
pakendi laius [cm]90
pakendi kõrgus [cm]20
Jahutusribi materjalAlumiinium
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]810
Netolaius [mm]708
Netosügavus [mm]42
265.53€
Pole laos
1
RENAULT TRUCKS5001866239
RENAULT TRUCKS5010315845
FRIGAIR02093084
NRF519563
VAN WEZEL67002066N
NISSENS672570
VALEO733520
AKS DASISC4138N
MTAD7RV010TT
AVA Clever ChoiceRE2066N
FRIGAIR0209.3084
NRF559563
NISSENS63200
MAHLECR 708 000P
TitanXRX169025
WILMINK GROUPWG1721717
WILMINK GROUPWG1722962
WILMINK GROUPWG2183919
WILMINK GROUPWG2207551
RENAULT TRUCKS5001866239
RENAULT TRUCKS5010315845