Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

OPEL 05308034 · OPEL 13110964 · VAUXHALL 13110964 · GENERAL MOTORS 13110964 · OPEL 13156041 · GENERAL MOTORS 13156041 · OPEL 1603254 · VAUXHALL 1603254 · OPEL 5308034 · OPEL 93178652 · VAUXHALL 93178652

Analoogid ja ühilduvad osad

KRAFTVOLL GERMANY 01030084 · AUTOKIT 0197543 · IJS GROUP 101267 · MAPCO 107710 · JPN 10L9018JPN · AUTOMEGA 110154310 · DACO Germany 112706 · MTR 12161419 · OSSCA 13668 · FARE SA 16152 · EUROREPAR 1623953680 · EUROREPAR 1637955880 · EUROREPAR 1681952980 · METELLI 192345 · OPTIMAL 201623 · TOPRAN 207390 · KLAXCAR FRANCE 22047Z · RUVILLE 221148 · MAPCO 26831 · FEBI BILSTEIN 27386 · AKRON-MALÒ 28064 · AKRON 28064 · MI.R.A. 293351 · ESEN SKV 29SKV019 · ASAM AUTOMOTIVE 32992 · MAXGEAR 330259 · MAGNETI MARELLI 361111183844 · MASTER-SPORT GERMANY 3651SETMS · MASTER-SPORT GERMANY 3651SETMSP · hajus Autoteile 4051026 · SWAG 40927386 · KRAFT AUTOMOTIVE 4101735 · DYS 41OP9709 · STELLOX 4328435SX · SIDAT 460548 · FISPA 460548 · ESEN SKV 47SKV531 · BTE 520280 · AIC 52704 · MAXTECH 5271502 · MTR 5348 · KAMOKA 5500131 · EGT 554060EGTK · AIC 56519 · METZGER AUTOTEILE 58098301 · OCAP 6120224 · CIFAM 6192345 · AL-KO 620852

Sobivad autod

OPEL: ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Kaubik/universaal (L70), ASTRA H Sedaan (A04), ASTRA H TwinTop (A04)

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640AV

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640AV
ArtikkelGH-283640AV
KaubamärkGH
TootegruppKäändmik, rattakinnitus
Kaal7.55 kg
Installatsiooni poolesisild vasakul
Montaaživiisettemonteeritud
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattakeskmega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos pritsmekaitsekattega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kruvidega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattalaagriga
paaris tootenumbridGH-283640AH
160.85€
Pole laos
1
OPEL05308034
OPEL13110964
VAUXHALL13110964
GENERAL MOTORS13110964
OPEL13156041
GENERAL MOTORS13156041
OPEL1603254
VAUXHALL1603254
OPEL5308034
OPEL93178652
VAUXHALL93178652
KRAFTVOLL GERMANY01030084
AUTOKIT0197543
IJS GROUP101267
MAPCO107710
JPN10L9018JPN
AUTOMEGA110154310
DACO Germany112706
MTR12161419
OSSCA13668
FARE SA16152
EUROREPAR1623953680
EUROREPAR1637955880
EUROREPAR1681952980
METELLI192345
OPTIMAL201623
TOPRAN207390
KLAXCAR FRANCE22047Z
RUVILLE221148
MAPCO26831
FEBI BILSTEIN27386
AKRON-MALÒ28064
AKRON28064
MI.R.A.293351
ESEN SKV29SKV019
ASAM AUTOMOTIVE32992
MAXGEAR330259
MAGNETI MARELLI361111183844
MASTER-SPORT GERMANY3651SETMS
MASTER-SPORT GERMANY3651SETMSP
hajus Autoteile4051026
SWAG40927386
KRAFT AUTOMOTIVE4101735
DYS41OP9709
STELLOX4328435SX
SIDAT460548
FISPA460548
ESEN SKV47SKV531
BTE520280
AIC52704
MAXTECH5271502
MTR5348
KAMOKA5500131
EGT554060EGTK
AIC56519
METZGER AUTOTEILE58098301
OCAP6120224
CIFAM6192345
AL-KO620852