Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

FIAT 10263450 · FIAT 10263460

Analoogid ja ühilduvad osad

CORTECO 005699S · CORTECO 005709S · FA1 067.810.010 · FA1 067.810.100 · ELRING 128.503 · AJUSA 22010300 · FA1 257.826.011 · KS TOOLS 430.0517 · KS TOOLS 430.1517 · KS TOOLS 430.2517 · SWAG 70 93 7943 · RESTAGRAF 7664 · STELLOX 81-65111-SX · FEBEST 88430-222715C · MEC-DIESEL 960193 · FAST FT94713 · FAST FT94717 · PAYEN KG5386 · PAYEN KJ854 · OPTIMAL OP-ESR0004F-BG · OPTIMAL OP-ESR0004H-BG · RRT RQT-480880 · WILMINK GROUP WG1084982 · WILMINK GROUP WG1182913 · WILMINK GROUP WG1219892 · WILMINK GROUP WG1219896 · WILMINK GROUP WG1243858 · WILMINK GROUP WG1451987 · WILMINK GROUP WG1452022 · WILMINK GROUP WG2046653

Sobivad autod

FIAT: DUCATO Buss (250_), DUCATO Kaubik (250_), DUCATO Platvorm veoauto/šassii (250_)

Rõngastihend, õli äravoolukruvi FEBI BILSTEIN 37943

Rõngastihend, õli äravoolukruvi FEBI BILSTEIN 37943
Artikkel37943
KaubamärkFEBI BILSTEIN
TootegruppRõngastihend, õli äravoolukruvi
PäritoluriikAustria
Jämedus/Tugevus (mm)1, 5
Kaal [kg]0, 005
Siseläbimõõt [mm]22, 5
Välisläbimõõt [mm]30
1.42€
Pole laos
1
FIAT10263450
FIAT10263460
CORTECO005699S
CORTECO005709S
FA1067.810.010
FA1067.810.100
ELRING128.503
AJUSA22010300
FA1257.826.011
KS TOOLS430.0517
KS TOOLS430.1517
KS TOOLS430.2517
SWAG70 93 7943
RESTAGRAF7664
STELLOX81-65111-SX
FEBEST88430-222715C
MEC-DIESEL960193
FASTFT94713
FASTFT94717
PAYENKG5386
PAYENKJ854
OPTIMALOP-ESR0004F-BG
OPTIMALOP-ESR0004H-BG
RRTRQT-480880
WILMINK GROUPWG1084982
WILMINK GROUPWG1182913
WILMINK GROUPWG1219892
WILMINK GROUPWG1219896
WILMINK GROUPWG1243858
WILMINK GROUPWG1451987
WILMINK GROUPWG1452022
WILMINK GROUPWG2046653

Ostetakse sageli koos