Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

VW 06H105701R

Analoogid ja ühilduvad osad

MAHLE 029 PL 21921 000 · MAHLE 029 PL 21921 000 · NE 181050002700 · MEC-DIESEL 842390 · APC AMS000071 · Borsehung B11330 · KING CR4637SV · WILMINK GROUP WG1499726 · WILMINK GROUP WG1799485 · WILMINK GROUP WG1799486 · WILMINK GROUP WG1888714 · WILMINK GROUP WG1888720 · WILMINK GROUP WG2201225 · WILMINK GROUP WG2331657 · MEC-DIESEL 842390M · MV Parts MV C4193 · WILMINK GROUP WG2375709 · MEC-DIESEL 842390 · MEC-DIESEL 842390M · VW 06H105701R

Kepsulaagrite komplekt KOLBENSCHMIDT 37111600

Pilt puudub
Artikkel37111600
KaubamärkKOLBENSCHMIDT
TootegruppKepsulaagrite komplekt
EAN4028977905971
PäritoluriikAustria
Kaal0.04 kg
HulgaühikKomplekt
Komponendinumber60670600
VersioonWithout locating lug
67.21€
Saadavus 19
1
VW06H105701R
MAHLE029 PL 21921 000
MAHLE029 PL 21921 000
NE181050002700
MEC-DIESEL842390
APCAMS000071
BorsehungB11330
KINGCR4637SV
WILMINK GROUPWG1499726
WILMINK GROUPWG1799485
WILMINK GROUPWG1799486
WILMINK GROUPWG1888714
WILMINK GROUPWG1888720
WILMINK GROUPWG2201225
WILMINK GROUPWG2331657
MEC-DIESEL842390M
MV PartsMV C4193
WILMINK GROUPWG2375709
MEC-DIESEL842390
MEC-DIESEL842390M
VW06H105701R

Ostetakse sageli koos