Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

DAF 1434917 · DAF 1627415 · DAF 1698298 · DAF 1739551 · DAF 1954989 · DAF 3222643 · DAF 8371459

Analoogid ja ühilduvad osad

FRIGAIR 02383008 · JDEUS 108M05 · VAN WEZEL 12002031 · AKS DASIS 3298707 · HELLA 376751764 · AUTOGAMMA 404558 · NRF 519679 · NISSENS 61442A · MAHLE 70823377 · HELLA 8MK376751764 · AKS DASIS 9102900050 · AKS DASIS C4008 · MAHLE CR1048000S · MTA D7DA013TT · MTA D7DA014TT · AVA Clever Choice DF2031 · JDEUS M1080050 · FRIGAIR 0238.3008 · JDEUS 108M05 · EACLIMA 31R16015 · KALE OTO RADYATÖR 350290 · NRF 519679 · NISSENS 62646A · MAHLE CR 1048 000S · MAHLE CR 1048 001S · AVA QUALITY COOLING DF2031 · PRASCO DF2031 · JDEUS M-1080050 · TitanX RD179007 · WILMINK GROUP WG1721736 · WILMINK GROUP WG2182266 · WILMINK GROUP WG2224714 · KRAFTVOLL GERMANY 08040075 · WILMINK GROUP WG2115012 · REACH 1.42.10859.148 · DAF 1434917 · DAF 1627415 · DAF 1698298 · DAF 1739551 · DAF 1954989 · DAF 3222643 · DAF 8371459

Radiaator, mootorijahutus AKS DASIS 290005N

Artikkel290005N
KaubamärkAKS DASIS
TootegruppRadiaator, mootorijahutus
Kaal21.26 kg
Kaal (kg)21, 262
Sisend-Ø (mm)60
Väljalase-Ø (mm)60
pakendi pikkus [cm]125, 5
pakendi laius [cm]91, 5
pakendi kõrgus [cm]31
Jahutusribi materjalAlumiinium
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]950
Netolaius [mm]618
Netosügavus [mm]44
333.04€
Pole laos
1
DAF1434917
DAF1627415
DAF1698298
DAF1739551
DAF1954989
DAF3222643
DAF8371459
FRIGAIR02383008
JDEUS108M05
VAN WEZEL12002031
AKS DASIS3298707
HELLA376751764
AUTOGAMMA404558
NRF519679
NISSENS61442A
MAHLE70823377
HELLA8MK376751764
AKS DASIS9102900050
AKS DASISC4008
MAHLECR1048000S
MTAD7DA013TT
MTAD7DA014TT
AVA Clever ChoiceDF2031
JDEUSM1080050
FRIGAIR0238.3008
JDEUS108M05
EACLIMA31R16015
KALE OTO RADYATÖR350290
NRF519679
NISSENS62646A
MAHLECR 1048 000S
MAHLECR 1048 001S
AVA QUALITY COOLINGDF2031
PRASCODF2031
JDEUSM-1080050
TitanXRD179007
WILMINK GROUPWG1721736
WILMINK GROUPWG2182266
WILMINK GROUPWG2224714
KRAFTVOLL GERMANY08040075
WILMINK GROUPWG2115012
REACH1.42.10859.148
DAF1434917
DAF1627415
DAF1698298
DAF1739551
DAF1954989
DAF3222643
DAF8371459