Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

OPEL 05308034 · OPEL 13156041 · GENERAL MOTORS 13156041 · OPEL 1603253 · OPEL 5308034 · OPEL 93178651 · VAUXHALL 93178651 · GENERAL MOTORS 93178651

Analoogid ja ühilduvad osad

KRAFTVOLL GERMANY 01030084 · AUTOKIT 0197542 · IJS GROUP 101454 · MAPCO 107710 · JPN 10L9061JPN · DACO Germany 112717 · MTR 12115596 · MTR 12161419 · OSSCA 13668 · EUROREPAR 1681965280 · METELLI 192344 · OPTIMAL 201621 · TOPRAN 207389 · KLAXCAR FRANCE 22046Z · RUVILLE 221147 · MAPCO 26830 · AKRON-MALÒ 28064 · AKRON 28064 · ESEN SKV 29SKV084 · IPD 304431 · MAXGEAR 330258 · MAGNETI MARELLI 361111183843 · MASTER-SPORT GERMANY 3650SETMS · MASTER-SPORT GERMANY 3650SETMSP · hajus Autoteile 4051026 · KRAFT AUTOMOTIVE 4101730 · DYS 41OP9617 · STELLOX 4328661SX · SIDAT 460642 · FISPA 460642 · ESEN SKV 47SKV531 · BTE 520270 · MAXTECH 5271502 · KAMOKA 5500330 · AIC 56519 · METZGER AUTOTEILE 58098301 · OCAP 6120253 · CIFAM 6192344 · BSG 65330014 · RIDEX 654W0546 · Multiparts 70230011 · Schaeffler FAG 713644310 · MAXGEAR 725465 · NK 753627 · TRICLO 768905 · DYS 7903203L · TALOSA 7903203L · AUTEX 805436

Sobivad autod

OPEL: ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Kaubik/universaal (L70), ASTRA H Sedaan (A04), ASTRA H TwinTop (A04)

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640V

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640V
ArtikkelGH-283640V
KaubamärkGH
TootegruppKäändmik, rattakinnitus
Kaal7.26 kg
Installatsiooni poolesisild vasakul
Montaaživiisettemonteeritud
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattakeskmega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos pritsmekaitsekattega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kruvidega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattalaagriga
paaris tootenumbridGH-283640H
160.05€
Pole laos
1
OPEL05308034
OPEL13156041
GENERAL MOTORS13156041
OPEL1603253
OPEL5308034
OPEL93178651
VAUXHALL93178651
GENERAL MOTORS93178651
KRAFTVOLL GERMANY01030084
AUTOKIT0197542
IJS GROUP101454
MAPCO107710
JPN10L9061JPN
DACO Germany112717
MTR12115596
MTR12161419
OSSCA13668
EUROREPAR1681965280
METELLI192344
OPTIMAL201621
TOPRAN207389
KLAXCAR FRANCE22046Z
RUVILLE221147
MAPCO26830
AKRON-MALÒ28064
AKRON28064
ESEN SKV29SKV084
IPD304431
MAXGEAR330258
MAGNETI MARELLI361111183843
MASTER-SPORT GERMANY3650SETMS
MASTER-SPORT GERMANY3650SETMSP
hajus Autoteile4051026
KRAFT AUTOMOTIVE4101730
DYS41OP9617
STELLOX4328661SX
SIDAT460642
FISPA460642
ESEN SKV47SKV531
BTE520270
MAXTECH5271502
KAMOKA5500330
AIC56519
METZGER AUTOTEILE58098301
OCAP6120253
CIFAM6192344
BSG65330014
RIDEX654W0546
Multiparts70230011
Schaeffler FAG713644310
MAXGEAR725465
NK753627
TRICLO768905
DYS7903203L
TALOSA7903203L
AUTEX805436