Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

NISSAN 2376000Q0C · NISSAN 2376000QAA · NISSAN 2376000QAC · NISSAN 23796AW300 · NISSAN 2556500Q0B · VOLVO 30652288 · VOLVO 30883794 · VOLVO 31216651 · VOLVO 31251169 · SUZUKI 3322067J10000 · SUZUKI 3322067J11000 · SUZUKI 3322067J12000 · OPEL 4413789 · OPEL 4435050 · OPEL 4506177 · RENAULT 7700103486 · RENAULT 8200038472 · RENAULT 8200370572 · RENAULT 8200709844 · RENAULT 8200789528 · GENERAL MOTORS 9201843 · OPEL 93161272 · VAUXHALL 93161272 · GENERAL MOTORS 93161272 · OPEL 93198452 · VAUXHALL 93198452 · GENERAL MOTORS 93198452 · MITSUBISHI M883794 · MITSUBISHI MW30652288 · MITSUBISHI MW31216651 · MITSUBISHI MW31251169

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 280 412 · MAGNETI MARELLI 064847196010 · MAGNETI MARELLI 064848153010 · OPTIMAL 08-S089 · METZGER AUTOTEILE 0903031 · METZGER AUTOTEILE 0903214 · METZGER AUTOTEILE 0903215 · SAMPA 096.3705 · EPS 1.953.349 · AUGER 105573 · HITACHI 137380 · HITACHI 138300 · EFI AUTOMOTIVE 144408 · EFI AUTOMOTIVE 144447 · MEYLE 16-14 810 0004 · ANGLI 17114 · INTERMOTOR 19036 · INTERMOTOR 19036 · INTERMOTOR 19147 · INTERMOTOR 19147 · MOTORAD 1CS558 · TOPRAN 207 504 · OSSCA 21617 · WALKER PRODUCTS 235-2212 · MAXGEAR 24-0197 · VALEO 253808 · VALEO 366151 · VALEO 366728 · RIDEX 3946S0034 · RIDEX 3946S0050 · KW 453 349 · AIC 54636 · ERA 550020 · ERA 550020A · DT Spare Parts 6.27364 · BREMI 60007 · HELLA 6PU 009 121-391 · MTE-THOMSON 70314 · HERTH+BUSS ELPARTS 70630012 · AIC 71992 · MEC-DIESEL 7370008 · MEC-DIESEL 7370008M · HOFFER 7517220 · HOFFER 7517296 · HOFFER 7517296E · HOFFER 7517401 · HOFFER 7517476 · FAE 79159

Sobivad autod

MITSUBISHI: CARISMA (DA_), CARISMA Sedaan (DA_), SPACE STAR Mahtuniversaal (DG_A) · NISSAN: INTERSTAR Buss (X70), INTERSTAR Kaubik (X70), INTERSTAR Platvorm veoauto/šassii (X70), PRIMASTAR Buss (X83), PRIMASTAR Kaubik (X83) · OPEL: MOVANO A Buss (X70), MOVANO A Kaubik (X70), MOVANO A Platvorm veoauto/šassii (X70), VIVARO A Buss (X83), VIVARO A Kaubik (X83) · RENAULT: AVANTIME (DE0_), ESPACE III (JE0_), ESPACE IV (JK0/1_), GRAND SCÉNIC II (JM0/1_), KANGOO (KC0/1_) · SUZUKI: GRAND VITARA II (JT, TE, TD) · VAUXHALL: MOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (X70), MOVANO Mk I (A) Combi (X70), MOVANO Mk I (A) Van (X70), VIVARO A Buss (X83), VIVARO A Kaubik (X83) · VOLVO: S40 I (644), V40 Universaal (645)

Andur, Nukkvõllipositsioon NTK 81015

Andur, Nukkvõllipositsioon NTK 81015
Artikkel81015
KaubamärkNTK
TootegruppAndur, Nukkvõllipositsioon
EAN4010326810159
Kaal0.02 kg
Pistikkontaktide arv3
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma kaablita
Pistikukatte kujunurga all
25.42€
Saadavus 12
1
NISSAN2376000Q0C
NISSAN2376000QAA
NISSAN2376000QAC
NISSAN23796AW300
NISSAN2556500Q0B
VOLVO30652288
VOLVO30883794
VOLVO31216651
VOLVO31251169
SUZUKI3322067J10000
SUZUKI3322067J11000
SUZUKI3322067J12000
OPEL4413789
OPEL4435050
OPEL4506177
RENAULT7700103486
RENAULT8200038472
RENAULT8200370572
RENAULT8200709844
RENAULT8200789528
GENERAL MOTORS9201843
OPEL93161272
VAUXHALL93161272
GENERAL MOTORS93161272
OPEL93198452
VAUXHALL93198452
GENERAL MOTORS93198452
MITSUBISHIM883794
MITSUBISHIMW30652288
MITSUBISHIMW31216651
MITSUBISHIMW31251169
BOSCH0 986 280 412
MAGNETI MARELLI064847196010
MAGNETI MARELLI064848153010
OPTIMAL08-S089
METZGER AUTOTEILE0903031
METZGER AUTOTEILE0903214
METZGER AUTOTEILE0903215
SAMPA096.3705
EPS1.953.349
AUGER105573
HITACHI137380
HITACHI138300
EFI AUTOMOTIVE144408
EFI AUTOMOTIVE144447
MEYLE16-14 810 0004
ANGLI17114
INTERMOTOR19036
INTERMOTOR19036
INTERMOTOR19147
INTERMOTOR19147
MOTORAD1CS558
TOPRAN207 504
OSSCA21617
WALKER PRODUCTS235-2212
MAXGEAR24-0197
VALEO253808
VALEO366151
VALEO366728
RIDEX3946S0034
RIDEX3946S0050
KW453 349
AIC54636
ERA550020
ERA550020A
DT Spare Parts6.27364
BREMI60007
HELLA6PU 009 121-391
MTE-THOMSON70314
HERTH+BUSS ELPARTS70630012
AIC71992
MEC-DIESEL7370008
MEC-DIESEL7370008M
HOFFER7517220
HOFFER7517296
HOFFER7517296E
HOFFER7517401
HOFFER7517476
FAE79159