Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

MERCEDES-BENZ 016 420 14 18 · MERCEDES-BENZ 016 420 16 18 · MERCEDES-BENZ 019 420 91 18 · MERCEDES-BENZ 024 420 40 18 · DAF 1506387 · MERCEDES-BENZ A016 420 14 18 · MERCEDES-BENZ A016 420 16 18 · MERCEDES-BENZ A019 420 91 18 · MERCEDES-BENZ A024 420 40 18

Analoogid ja ühilduvad osad

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.35.108 · EBS 02.01.2424.900 · ETG Automotive 02.01.42.205184 · ST-TEMPLIN 02.120.7114.480 · ST-TEMPLIN 02.120.7117.420 · AIR FREN 02.2424.10 · SBP 05-BCT24/24-W09 · SAMPA 091.481 · OREX 142042 · OREX 142079 · AUGER 21185 · HALDEX 2253030101 · KTK GERMANY 23762 · MAJORSELL 23C332 · GMW 242412370 · GMW 242412572 · Automotive RYME 30T30-30100S · DT Spare Parts 4.65290 · STELLOX 85-00514-SX · STELLOX 85-00515-SX · STELLOX 85-00517-SX · STELLOX 85-00544-SX · WABCO 925 491 900 0 · WABCO 925 491 900 0 · WABCO 9254211240 · WABCO 9254219000 · MEC-DIESEL BDT7602424 · SCHNIEDER AUTOTECH BZT17.00346 · ProVia PRO4910020 · TRUCKFRENOS TF.02.01.2424.22.0 · PE Automotive 076.608-00A · DT Spare Parts 4.65290 · KTK GERMANY 23762 · GMW 242412370 · MERCEDES-BENZ 016 420 14 18 · MERCEDES-BENZ 016 420 16 18 · MERCEDES-BENZ 019 420 91 18 · MERCEDES-BENZ 024 420 40 18 · DAF 1506387 · MERCEDES-BENZ A016 420 14 18 · MERCEDES-BENZ A016 420 16 18 · MERCEDES-BENZ A019 420 91 18 · MERCEDES-BENZ A024 420 40 18

Membraanpidurisilinder FEBI BILSTEIN 181925

Membraanpidurisilinder FEBI BILSTEIN 181925
Artikkel181925
KaubamärkFEBI BILSTEIN
TootegruppMembraanpidurisilinder
PäritoluriikAlbaania
Kaal8.32 kg
Installatsiooni pooltaga
Kaal (kg)8, 35
PiduriliikTrummelpidur
Käik [mm]57
Tunnussuurus24/24
Piirangutega toode/piirangu infokoos paigaldus-/kinnitusmaterjaliga
Kinnituspoltide vahekaugus [mm]120
SisekeermemõõdeM22 x 1, 5
196.3€
Pole laos
1
MERCEDES-BENZ016 420 14 18
MERCEDES-BENZ016 420 16 18
MERCEDES-BENZ019 420 91 18
MERCEDES-BENZ024 420 40 18
DAF1506387
MERCEDES-BENZA016 420 14 18
MERCEDES-BENZA016 420 16 18
MERCEDES-BENZA019 420 91 18
MERCEDES-BENZA024 420 40 18
TRUCKTEC AUTOMOTIVE01.35.108
EBS02.01.2424.900
ETG Automotive02.01.42.205184
ST-TEMPLIN02.120.7114.480
ST-TEMPLIN02.120.7117.420
AIR FREN02.2424.10
SBP05-BCT24/24-W09
SAMPA091.481
OREX142042
OREX142079
AUGER21185
HALDEX2253030101
KTK GERMANY23762
MAJORSELL23C332
GMW242412370
GMW242412572
Automotive RYME30T30-30100S
DT Spare Parts4.65290
STELLOX85-00514-SX
STELLOX85-00515-SX
STELLOX85-00517-SX
STELLOX85-00544-SX
WABCO925 491 900 0
WABCO925 491 900 0
WABCO9254211240
WABCO9254219000
MEC-DIESELBDT7602424
SCHNIEDER AUTOTECHBZT17.00346
ProViaPRO4910020
TRUCKFRENOSTF.02.01.2424.22.0
PE Automotive076.608-00A
DT Spare Parts4.65290
KTK GERMANY23762
GMW242412370
MERCEDES-BENZ016 420 14 18
MERCEDES-BENZ016 420 16 18
MERCEDES-BENZ019 420 91 18
MERCEDES-BENZ024 420 40 18
DAF1506387
MERCEDES-BENZA016 420 14 18
MERCEDES-BENZA016 420 16 18
MERCEDES-BENZA019 420 91 18
MERCEDES-BENZA024 420 40 18