Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

VOLVO 20806451 · VOLVO 20806451 S6 · VOLVO 20812087 · VOLVO 20812087 S6 · VOLVO 21320929 · VOLVO 21320929 S6 · VOLVO 21465238 · VOLVO 21465238 S6 · VOLVO 21580968 · VOLVO 21580968 S6 · VOLVO 21580977 · VOLVO 21580977 S6 · VOLVO 21615193 · VOLVO 21615193 S1 · VOLVO 22440437 · VOLVO 22440437 S6 · VOLVO 23417523 · VOLVO 23417523 S6 · VOLVO 23441664 · VOLVO 23441664 S1 · RENAULT TRUCKS 74 20 812 087 · RENAULT TRUCKS 74 20 812 087 S6 · RENAULT TRUCKS 74 21 320 929 · RENAULT TRUCKS 74 21 320 929 S6 · RENAULT TRUCKS 74 21 465 238 · RENAULT TRUCKS 74 21 465 238 S6 · RENAULT TRUCKS 74 21 580 956 · RENAULT TRUCKS 74 21 580 956 S6 · RENAULT TRUCKS 74 21 580 968 · RENAULT TRUCKS 74 21 580 968 S6 · RENAULT TRUCKS 74 21 630 030 · RENAULT TRUCKS 74 21 630 030 S1 · RENAULT TRUCKS 74 22 429 963 · RENAULT TRUCKS 74 22 429 963 S6 · RENAULT TRUCKS 74 22 809 232 · RENAULT TRUCKS 74 22 809 232 S6 · RENAULT TRUCKS 74 24 633 974 · RENAULT TRUCKS 74 24 633 974 S1 · RENAULT TRUCKS 74 85 013 168 · RENAULT TRUCKS 74 85 013 168 S6 · RENAULT TRUCKS 74 85 013 887 · RENAULT TRUCKS 74 85 013 887 S1 · RENAULT TRUCKS 74 85 022 365 · RENAULT TRUCKS 74 85 022 365 S1 · VOLVO 85003685 · VOLVO 85003685 S6 · VOLVO 85013713 · VOLVO 85013713 S1 · VOLVO 85013893

Analoogid ja ühilduvad osad

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.23.160 · KRAFTVOLL GERMANY 03010130 · KRAFTVOLL GERMANY 03020015 · KRAFTVOLL GERMANY 03030032 · KRAFTVOLL GERMANY 03040046 · SAMPA 031.507 · SAMPA 031.555 · SAMPA 033.490 · SAMPA 037.467 · SAMPA 039.268 · AUGER 100551 · EATON 104467-3 · EATON 104477-1 · AUGER 109592 · AUGER 109603 · FTE 1100064 · EATON 1251143ID · EATON 1281188 · EATON 1281224 · EATON 160528-40 · EATON 160538-33 · KTK GERMANY 21754 · PE Automotive 250.322-00A · KTK GERMANY 31551 · OREX 325026 · SACHS 3400 710 064 · PPG 3400 710 064 · Automotive RYME 430231404 · DSS 6240003 · Schaeffler LuK 643 3424 33 · OSSCA 67700 · HAMMER 710 064 · KAWE 7220505 · AUGER 79318 · VALEO 827612 · STELLOX 83-00877-SX · STELLOX 83-06181-SX · STELLOX 83-06181A-SX · STELLOX 83-08010A-SX · DSS 940012OEM · LIPE CLUTCH AKB-L6908 · TRIALLI CT 120 · EAP EAP07181 · EBI EBC3091 · Fersa Bearings FCRK 003 · Fersa Bearings FCRK 015 · TRIALLI FD 405 · TRIALLI FR 815

Sidurikomplekt FEBI BILSTEIN 180124

Artikkel180124
KaubamärkFEBI BILSTEIN
TootegruppSidurikomplekt
EAN4054224801246
PäritoluriikAlbaania
Kaal40.5 kg
OE-numbri jaoks85022359 S1
Hammastehulk24
Kaal (kg)50, 784
Välisläbimõõt [mm]430
Piirangutega toode/piirangu infokoos survelaagriga
Piirangutega toode/piirangu infosünteetilise määrdega
mitmeosalinekolmeosaline
1101.66€
Saadavus 6
1
VOLVO20806451
VOLVO20806451 S6
VOLVO20812087
VOLVO20812087 S6
VOLVO21320929
VOLVO21320929 S6
VOLVO21465238
VOLVO21465238 S6
VOLVO21580968
VOLVO21580968 S6
VOLVO21580977
VOLVO21580977 S6
VOLVO21615193
VOLVO21615193 S1
VOLVO22440437
VOLVO22440437 S6
VOLVO23417523
VOLVO23417523 S6
VOLVO23441664
VOLVO23441664 S1
RENAULT TRUCKS74 20 812 087
RENAULT TRUCKS74 20 812 087 S6
RENAULT TRUCKS74 21 320 929
RENAULT TRUCKS74 21 320 929 S6
RENAULT TRUCKS74 21 465 238
RENAULT TRUCKS74 21 465 238 S6
RENAULT TRUCKS74 21 580 956
RENAULT TRUCKS74 21 580 956 S6
RENAULT TRUCKS74 21 580 968
RENAULT TRUCKS74 21 580 968 S6
RENAULT TRUCKS74 21 630 030
RENAULT TRUCKS74 21 630 030 S1
RENAULT TRUCKS74 22 429 963
RENAULT TRUCKS74 22 429 963 S6
RENAULT TRUCKS74 22 809 232
RENAULT TRUCKS74 22 809 232 S6
RENAULT TRUCKS74 24 633 974
RENAULT TRUCKS74 24 633 974 S1
RENAULT TRUCKS74 85 013 168
RENAULT TRUCKS74 85 013 168 S6
RENAULT TRUCKS74 85 013 887
RENAULT TRUCKS74 85 013 887 S1
RENAULT TRUCKS74 85 022 365
RENAULT TRUCKS74 85 022 365 S1
VOLVO85003685
VOLVO85003685 S6
VOLVO85013713
VOLVO85013713 S1
VOLVO85013893
TRUCKTEC AUTOMOTIVE03.23.160
KRAFTVOLL GERMANY03010130
KRAFTVOLL GERMANY03020015
KRAFTVOLL GERMANY03030032
KRAFTVOLL GERMANY03040046
SAMPA031.507
SAMPA031.555
SAMPA033.490
SAMPA037.467
SAMPA039.268
AUGER100551
EATON104467-3
EATON104477-1
AUGER109592
AUGER109603
FTE1100064
EATON1251143ID
EATON1281188
EATON1281224
EATON160528-40
EATON160538-33
KTK GERMANY21754
PE Automotive250.322-00A
KTK GERMANY31551
OREX325026
SACHS3400 710 064
PPG3400 710 064
Automotive RYME430231404
DSS6240003
Schaeffler LuK643 3424 33
OSSCA67700
HAMMER710 064
KAWE7220505
AUGER79318
VALEO827612
STELLOX83-00877-SX
STELLOX83-06181-SX
STELLOX83-06181A-SX
STELLOX83-08010A-SX
DSS940012OEM
LIPE CLUTCHAKB-L6908
TRIALLICT 120
EAPEAP07181
EBIEBC3091
Fersa BearingsFCRK 003
Fersa BearingsFCRK 015
TRIALLIFD 405
TRIALLIFR 815