Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

LADA 2121-3501090

Analoogid ja ühilduvad osad

BOSCH 0 986 466 601 · QUINTON HAZELL 0103.00 · REMSA 0103.00 · LPR 05P179 · MGA 144 · JAPCAR 150857 · ICER 180269 · TEXTAR 20660 156 0 4 · ZIMMERMANN 20660.155.1 · TEXTAR 2066001 · ROADHOUSE 2103.00 · NK 222310 · VALEO 301389 · ROULUNDS BRAKING 430181 · VALEO 551447 · VALEO 551642 · BENDIX 571265B · JURID 571265J · VALEO 598389 · PEX 7.042 · HELLA 8DB 355 007-221 · HELLA PAGID 8DB 355 007-221 · GALFER B1.G102-1259.2 · FTE BL1120A1 · QUINTON HAZELL BLF256 · QUINTON HAZELL BP256 · FERODO FDB195 · FERODO FDB195A · FERODO FSL195 · GALFER G1021259 · TRW GDB265 · DELPHI LP189 · MINTEX MDB1156 · BREMBO P 41 002 · VALEO P230S · PAGID T0825 · BOSCH 0 986 466 601 · BOSCH 0 986 494 543 · BOSCH 0 986 494 568 · KAWE 0103 00 · REMSA 0103.00 · Technika 01105 · MEYLE 025 206 6016 · TRUSTING 048.0 · fri.tech. 048.0 · LPR 05P179 · GOODWILL 1061 F · KAWE 109-0970

Sobivad autod

LADA: NIVA Maastur kinnine (2121, 2131)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur ATE 13.0460-8006.2

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur ATE 13.0460-8006.2
Artikkel13.0460-8006.2
KaubamärkATE
TootegruppPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN4006633057943
PäritoluriikHispaania
Kaal1.09 kg
Jämedus/Tugevus (mm)15, 6
KontrolltähistusE9 90R-01229/131
Laius (mm)126, 0
Kõrgus (mm)45, 1
Kulumishoiatus kontaktilma kulumihoiatuseta
Kulumishoiatus kontaktmitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
19.29€
Varu on väike · 2
1
LADA2121-3501090
BOSCH0 986 466 601
QUINTON HAZELL0103.00
REMSA0103.00
LPR05P179
MGA144
JAPCAR150857
ICER180269
TEXTAR20660 156 0 4
ZIMMERMANN20660.155.1
TEXTAR2066001
ROADHOUSE2103.00
NK222310
VALEO301389
ROULUNDS BRAKING430181
VALEO551447
VALEO551642
BENDIX571265B
JURID571265J
VALEO598389
PEX7.042
HELLA8DB 355 007-221
HELLA PAGID8DB 355 007-221
GALFERB1.G102-1259.2
FTEBL1120A1
QUINTON HAZELLBLF256
QUINTON HAZELLBP256
FERODOFDB195
FERODOFDB195A
FERODOFSL195
GALFERG1021259
TRWGDB265
DELPHILP189
MINTEXMDB1156
BREMBOP 41 002
VALEOP230S
PAGIDT0825
BOSCH0 986 466 601
BOSCH0 986 494 543
BOSCH0 986 494 568
KAWE0103 00
REMSA0103.00
Technika01105
MEYLE025 206 6016
TRUSTING048.0
fri.tech.048.0
LPR05P179
GOODWILL1061 F
KAWE109-0970