Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbrid

VW 1T1 837 461A · VW 1T1 837 461B · VW 1T1 837 461BS

Analoogid ja ühilduvad osad

Ac Rolcar 01.4857 · Ac Rolcar 01.5175 · EQUAL QUALITY 010620 · ESEN SKV 01SKV151 · ESEN SKV 01SKV155 · AUTOMEGA 100025310 · DOGA 101631 · TRICLO 113015 · JP GROUP 1188103570 · JP GROUP 1188103970 · ABAKUS 130-053-015 · EUROREPAR 1629049880 · FEBI BILSTEIN 175796 · KSH EUROPE 18300030081 · METZGER AUTOTEILE 2160064 · DIEDERICHS 2295121 · TrakMotive 25-1976 · MIRAGLIO 30/1414 · MIRAGLIO 30/2259 · SWAG 33 10 3112 · MAGNETI MARELLI 350103138400 · MAGNETI MARELLI 350103171100 · OSSCA 36895 · EQUAL QUALITY 462031 · CAUTEX 467310 · opzional 4854063SM · ERA 490449 · MAXGEAR 50-0451 · A.I.C. Competition 52635 · AIC 52635 · A.I.C. Competition 54109 · AIC 54109 · VAN WEZEL 5856261 · VAN WEZEL 5856263 · BLIC 6060-00-VW4857 · BLIC 6060-01-063859P · LEMFÖRDER 60818730 · JUMASA 62235571 · SCHLIECKMANN 65456301 · SCHLIECKMANN 65456311 · KAMOKA 7200225 · BINDER 7277,211,1 · BINDER 7277,211,2 · ASAM AUTOMOTIVE 73505 · KRAFT AUTOMOTIVE 8200083 · VALEO 851126 · DPA 88370804002 · CABOR 90.1414

Sobivad autod

VW: TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3)

Aknatõstuk TOPRAN 111 271

Aknatõstuk TOPRAN 111 271
Artikkel111 271
KaubamärkTOPRAN
TootegruppAknatõstuk
EAN4063926164788
PäritoluriikAustria
Kaal1.633 kg
Ustearv4
Installatsiooni poolees vasakul
Rakendustüüpelektriline
SõidukivarustusElektr.aknatõstukitega sõidukile
Piirangutega toode/piirangu infoilma elektrimootorita
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma kanderaamita
Piirangutega toode/piirangu info 2ainult originaalkinnitusega monteeritav
paaris tootenumbrid111 272
Aknatõstukaknatõstuki mootor (kaks siini)
20.08€
Saadavus 4
1
VW1T1 837 461A
VW1T1 837 461B
VW1T1 837 461BS
Ac Rolcar01.4857
Ac Rolcar01.5175
EQUAL QUALITY010620
ESEN SKV01SKV151
ESEN SKV01SKV155
AUTOMEGA100025310
DOGA101631
TRICLO113015
JP GROUP1188103570
JP GROUP1188103970
ABAKUS130-053-015
EUROREPAR1629049880
FEBI BILSTEIN175796
KSH EUROPE18300030081
METZGER AUTOTEILE2160064
DIEDERICHS2295121
TrakMotive25-1976
MIRAGLIO30/1414
MIRAGLIO30/2259
SWAG33 10 3112
MAGNETI MARELLI350103138400
MAGNETI MARELLI350103171100
OSSCA36895
EQUAL QUALITY462031
CAUTEX467310
opzional4854063SM
ERA490449
MAXGEAR50-0451
A.I.C. Competition52635
AIC52635
A.I.C. Competition54109
AIC54109
VAN WEZEL5856261
VAN WEZEL5856263
BLIC6060-00-VW4857
BLIC6060-01-063859P
LEMFÖRDER60818730
JUMASA62235571
SCHLIECKMANN65456301
SCHLIECKMANN65456311
KAMOKA7200225
BINDER7277,211,1
BINDER7277,211,2
ASAM AUTOMOTIVE73505
KRAFT AUTOMOTIVE8200083
VALEO851126
DPA88370804002
CABOR90.1414

Ostetakse sageli koos